Hangi filmi önermek isterdiniz?

Bugüne değin izlediğiniz , çok çok etkilendiğiniz , sevdiğiniz ve herkes izlemeli mutlaka dediğiniz yerli-yabancı fark etmez film var mıdır ?

Benim tavsiyem FIGHT CLUB . Hayatımı değiştiren 99 yapımı bir film .

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Fight club o derece etki yapmasada bende beğenmiştim.

-Ajan salt ve Onaltıncı blok, zor ölüm serileri, tetikçi (aksiyon polisiye)

-kimlik, hayatın benim, kemik koleksiyoncusu, (korku seri cinayet)

- sen uyurken, mesajınız var (romantik komedi)

çok varda aklıma fazla gelmiyo şuan :D çok sevmiştim bunları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlatsana biraz nasıl değiştirdi hayatını?

0|1
    0|0
    • Türkiye de olup bitenlere bakış açım değişti . Ne kadar dolandırılıyoruz , haksız yere kazananlar kimler , kime karşı nasıl tavır alınmalı bunları detayına kadar kavradım . Kapitalizmi bilmeyen yoktur ama Kapitalizm karşıtlığı olmak cesaret ister sözle değil eylemle gerçekleşir ve ben bunu da yaptım . Yürüyüş , eylem vs . Hayattan bıktım dediğim an da bu filmden sonra kanımda anarşizim dozu arttı diyelim . Anlatmakla olmuyo izle ve uyan derim :)

• bhsbfcbdafbsdhdsgjbgsbvfsgvh

• Esaretin bedeli.

0|1
    0|0
  • eyes wide shut. kesinlikle..

0|0
    0|0
  • fight club ...

halen izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fight Club ha? Hiç duymamıştım. Bir izleyelim bakalım nasılmış. Benim de önerim "Titanic" diye bir film. İzlemenizi tavsiye ederim. Çok beğeneceksiniz.

0|0
    0|0
    • Titanic . Evet o da muhteşem bir film . Fıght clubu kesin izle derim . Kapitalizmi yerle bir eden bir başyapıt. izle ne demek istediğimi anlarsın .

• burda kimsenin izlemediğinden emin olduğum mükemmel bir filim olan

ATEŞDEN KALPE AKILDAN DUMANA

0|1
    0|0
  • hayatının neyini değiştirdii çok merak ediyorum ? :D

0|0
    0|0
    • Çok yönünü değiştirdi diyelim . Şöyle diyeyim bir çok insan gibi KOYUN olmaktan çıktım :)

En azından yaşadığım çevreden ne kadar kazık yediğimi anladım ve neler yapacağımı kavradım . Kazık yiyen tek ben değilim tabii . sen , arkadaşarın , ben , arkadaşlarım ve tüm millet :)

• inception , esaretin bedeli , kara şovalye , ben efsaneyim bunlarıda izlemediysen izle derim :D

• Esaretin bedelini izlemedim sadece . Inception gerçek bir kalite filmi . Astral seyahatı isteyen izlesin :D

• Snatch Kapışma

0|0
    0|0
  • Monte Kristo Kontu, Son Samuray, Prestij, Apocalyto, Bravehard, Yagmur Adam,

Esaretin Bedeli, Leon

0|0
    0|0
Yükleniyor...