Kitap Yazmak İstiyorum?

Kitap yazmak zor bir şeydir. Azim gerekir sabır gerekir. Kaliteli bir kitap yazmak zor bir olaydır. Ben de bu konuda sizin düşüncelerinizi tavsiyelerinizi almak istedim. Sizce bir kitap nasıl daha çok ilgi çeker? Kitap yazmanın Şartları nelerdir? Bir kitap nasıl gizemli ve etkileyici olur. Fikrinizi belirtirseniz bana çok yardım etmiş olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bende yaklaşık 1 yıldan beri bir kitap yazma merakı bulunmakta sana verebileceğim tavsiye şu olacak karakterlerin fiziki özelliklerini ruhsal tahlillerini çok iyi yapman iyi olacak ve önemli bir kurgununda olması gerekli iyi bir romanda bunların bulunması şart

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• betimlemelerinin iyi olması lazım bence gerçek dünyayı olabildiğince iyi anlatmaya çalış. İki kişi bir odada kaldığında o olaydan 2000 kelime çıkaranlar da var sadece odada zaman geçirdiler yazanda. Yazmak senin elinde. Kurgun varsa ve tutacağına inanıyorsan, hatta tutacağına inanmana gerek yok. Daha sonra kendim okurum deyip yazman bile ilgi çekici.

0|2
    0|0
  • Günümüz insanları dizüstü edebiyatı dediğim şeyleri seviyorlar. İnternette ne fenomense o okunuyor. Yazar yakışıklıysa kitabı okunuyor.
    Kaliteli yazar kalmadığı gibi, kaliteli okuyucuda kalmadı.

0|1
    0|0
  • bende kendi hayatımı anlatıyorum. hani burnu bktan çıkmyan eglenceli insanlar olur ya.. öyleyim işte ben okumak istersen... en azından amatör kitap nasıl yazılır fikir olabilir. okuyanlar genelde beğenirler benim yazılarımı :) bir dönem köşe yazarlığı da yaptım
    biakrebinhayati. blogspot. com

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• YAZ şefim ben başladımda tıkandım :)

0|0
    0|0
  • İnternette böyle senin gibi kitap yazmak isteyenlere yardımcı olmak isteyen yazarlar var onlara e-maille falan ulaşabilirsen sorularını sorabilirsin. Bazıları çok güzel yardımcı oluyor madem sen heveslendin bu işe

0|1
    0|0
Yükleniyor...