Megadeth mi Metallica mı?

Bu konu çok hararetli biliyorum . İkisini de severim ben ama Megadeth daha ağır basıyor . Peki sizce, Megadeth mi Metallica mı? ?

• Megadeth
    36% (4)34% (10)35% (14)Oy Ver
  • Metaliica
    64% (7)66% (19)65% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|36

En İyi Erkek Görüşü

• Dave mustaine zaten bir zamanlar metallicadaydı . metallicanın ilk doneminde. ve ritmlere dikkat edilirse ikisinde de benzer tınılar var.

Tabi su anda tarzlar farklılaştı.

Populerlik acısından metallica daha agır bassa da Load ve reloaddan sonra hatta belki garage den sonra metallica bitik. bana göre 91 black albumden sonra daha da yalan. Eskisi gibi yok. master of puppets a esdeger bir sarkı varmı yeni albumlerde ? yok

Tabi piyasa olmak icin tarzdan ödün verirsin bazen neyse

Megadeth ise sonispherede cok iyilerdi. güzel caldılar. ama performans eksikti ne diyelim.

Bence slayer metallica sepultura megadeth eski pantera birbirinden kopmamalı. Sonradan da almanları ekleyelim Rammstein

0|0
    0|0
    • Evet benzerlik var ama sonra megadeth daha farklı ritimlerle devam etti bence . Metallica'nın eski şarkılarının daha güzel olduğu da açık. Aslında zevk meselesi gibi birşey oldu daha çok kafaya takılan ritimler megadeth aynı şarkıda farklı tarzlar metallicada bence Ve slayer ve rammstein zaten kafa kafayalar bu gruplarla

• Haklısın ama keşke düşünceleri karıştırmadan sadece müziği dinleyebilse insanlar ben temsil ettikleri şeyler için değil müziği için istiyorum :)

• Katılıyorum sana. Güzel calıyorlar cidden

Erkekler Ne Diyor 35

• Biri heavy metal ağırlıklı sonradan bozma grup , diğeri ise trash metal ağırlıklı metallica'nın gölgesinden kalmış bir grup , o da sırf Dave Mustaine'den ötürü.Ben Cliff Burton ve Kirk'den dolayı Metallica demek istiyorum fakat olmuyor yapamıyorum .Nötrüm...

1|0
    0|1
  • Megadeth

1|0
    0|1
  • Megadeth in şarkılarının sözleri daha anlamlı bence, müzik olarakta daha iyiler. Özellikle Risk albümü çok güzeldi. =)

0|0
    0|0
  • 2 sininde sağlam parçaları var dinlerim

metalika dramsal tınılar ile hareketli tınıları iyi harmanlıyor metalikanın müziğinde havada kalan bir ses dalgası bile yok. çok daha başarılı sadece müzik değil sanatsal değeri olan bir oluşum.

tam karşılıkları ve kıyaslanması yapılabilecek tarzları bile yok işin aslı... tür demiyorum hafızlar.

bir fakiri at gruptan sonra kıyaslanman yapılsın. onların gitarları bile rahatsı oluyordur.

metalika haci

0|0
    0|0
  • Megadeth iyidir .. Metallica tarz olarak değişse de kalitesiz diyebileceğim hiç bir albümü yok .. bu yüzden Metallica'yı yeniliğe açık olması ve farklı tarzlarda da aynı başarıyı yakalaması açısından daha üst seviye bir grup olarak görürüm ..

0|0
    0|0
  • Tabiki MEGADETH!

1|0
    0|0
  • Dave mustaine yetenekli bir abimiz ama yapabildikleri ve vokal kabiliyeti ortada :). Metallica dünya çapında bir marka, popüler olması teenage ve metalci kardeşlerimiz için itici belki ama toplamda tartışmasız açık ara farkla önde.

1|0
    0|0
  • Müzik bakımından soruyorsan tabiki megadeth. hatta şunu dinleyeseim geldi. ekspertizim yokmuş link veremezmişim.: youtu.be/Xn01nSG4cvU

bEnim için günün anlam ve önemini en güzel bu açıklıyor

gürültü, patırtı, başağrısı kulak eskitmek için metalika

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır metal türleri dinlerim ama bir türlü metallica'ya ısınamadım... Megadeth severim.

1|0
    0|0
  • megadeth ne aga ?

0|1
    1|2
  • Megadeth !

0|1
    0|0
  • metallica tabiki

0|0
    0|1
  • İkisi de çok iyi gruplar olmasına karşın Metallica biraz daha ağır basıyor ama Cliff Burton hala yaşasaydı karşımızda çok farklı bir Metallica olurdu orası ayrı

1|0
    0|0
  • İkisinden de geçilmez yahu.

0|0
    0|0
  • hiçbirisi.

0|0
    0|0
  • Megadeth, link

0|0
    0|0
  • lamdaba ... kısamı ne kısası

0|0
    0|0
  • Linkin Park

0|0
    0|0
  • secenekler arasından metallıca ama favorım RAMMSTEİN

0|0
    0|0
  • Lynrd Skynrd varken bunlara rock grubu demek yanlış olur

0|0
    2|2
  • Tabikide Metallica

0|0
    0|0
  • metallica tercihim.

0|0
    0|0
  • Metallica eski kimliğini kaybetti dinlemiyorum artık

1|0
    0|0
  • Tabiki metallica. One parçası yeterde artar bence

0|0
    0|0
  • Metallica :)

0|0
    0|0
  • machine head derim ben :)

0|0
    0|0
  • Bu soru anneni mi daha çok seviyosun babanı mı gibi bişey 2sininde yeri apayrı :/

0|0
    0|0
  • uzaylılar bile metallica dinliyor

0|0
    0|0
  • Metallica Rammstesin

0|0
    0|0
  • Forza Metallica :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam