Sizce Türk korku filmleri neden istenilen başarıya ulasamıyor?

sizce Türk korku filmleri neden istenilen başarıya ulasamıyor dabbe musallat siccin v. b filmler hakkında ne düşünüyrsunuz sizce eksikleri nedir bu tur filmler de neleri gormek istersiniz

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• iyide bizim gerek dini gereksel toplumsal olarak öğrendiğimiz ve tek korkumuz cin lerdir... mesela biz hayaletten korkmayız... zombiden korkmayız... vampirden kurttan korkmayız... ee nasıl bir korku filmi çeksin adamlar...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence adı çıktı 9a inmiyor 8e.. Güzel bir yapım da olsa (ki özenti olmaması çok zor :S ) ben bu yüzden tutmycağnı düşünüyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• korkutacaklarına güldürüyorlar dabbeyi izledik gülmekten öldük 😇

1|0
    0|0
  • Türk filmleri harbiden iyi değil bir türk korku filmine bak bir de yabancıların filmlerine bak

1|0
    0|0
  • Cok eğlenceli oluyor :D

1|0
    0|0
  • Musallat falan yeterince başarılı bence

1|0
    0|0
  • cinlerın dısında korku fılmı yapılmıuoda ondan

1|0
    0|0
  • Hep cinli korku filmi turk korku sinemasi buna dayali bence neden mesela bir scream tarzi bir film cekilemezki

1|0
    0|0
  • Ulaşıyor aslında türk kültürüne uygun film yapıyorlar :)

1|0
    0|0
  • Hep islami korkulara yer veriliyor ulusal olmasi lazim biraz konuyu genisletmek gerek hep cin muhabbetleri.

1|0
    0|0
    • Oyle diyosun da paranormal aktiviti diye yabancilarin filmi var cinli sadece turkiye de degil yabancilar da konu aliyo

• Evet onu bnde begenmedim bizimkiler yeterince korkunc bence

• Evet onlara gore muslumanlikta olan korkulari anlattiklari icin daha mantikli @Meraklıköftee

• korku filmleri eskide kaldı. türk olanları zaten özenti. bir halta yaramaz.

1|0
    0|0
  • Yönetmene göre ulaşıyor, pardon ama sazanlar sinemaya gidip izliyorlar ve yönetmen para kazanıp yenisini çekiyor

1|0
    0|0
  • Yabancılar cinlerdne korkmuyor biz her boktan korkuyoz. :D

1|0
    0|0
  • Ani yükselen ses ile korkutma çabaası millet alıştı artık ve bir de hep aynı senaryo

1|0
    0|0
  • Türkiye de korku filmleri din konusundan çıktığı gün başarıya ulaşır...

1|0
    0|0
  • Sadece turk korku olsa keske hic bir yerli film ilgimi cekmiyor

1|0
    0|0
  • Sanki diğer türleri ulaşıyor da :)))

1|0
    0|0
  • çok saçma konuları kameraya adam gibi yansımıyor acemi

1|0
    0|0
  • Turkler korku filmini beceremiyolar

1|0
    0|0
  • Soru yanlış. Doğru soru şu olmalıydı: Sizce Türk filmleri niye başarıya ulaşmıyor?

1|0
    0|0
  • Çünkü beceremiyorlar.

1|0
    0|0
  • Kardeş biz gülmeyi seven bir milleti aci cekerkende gulerizde bu yuzden ayikiyonmu hani alslskdkdkf (edit:ne diyom l*n ben)😀😀😀

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sacmaliyorlar

1|0
    0|0
  • Bende dogaustu olaylar olanlar gayet korkunc canavarli ya da katilli olanlar bana korkunc gelmiyo gerilim birazcık ama cinli olanlar yeterince korkunc

1|0
    0|0
  • Korkuyu baska boyutta aramalari yüzünden tabiki cin min olayları hic hos değil

1|0
    0|0
  • Hep din hep aynı konu

1|0
    0|0
Yükleniyor...