Fantastik filmler/diziler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fantastik filmleri/dizileri "çocuk filmi" diye adlandıran beyin fonksiyonları tam gelişmemiz hayal gücünden yoksun insanlardan mısınız?
Olağanüstü teknolojik yöntemlerle yapılan bu filmlere/dizilere nasıl böyle bir yakıştırma yapabilirler?
Fantastik filmler/diziler hakkında?
Herhangi bir fantastik film/dizi izlerken "ya of bunu mu izliyosunuz siz saçmalık" "bir kere zombi diye birşey olamaz ölünce ahirete gidiyon olum" "aa hayri abinin ejderha değil mi o" "he * he bende kaşık büküyom gözümle" tarzı saçma yorumlara maruz kalmak beni çıldırtıyor. Bu tip insanları ağır küfürler ederek sustururken bu suskunluk onların sadece çenesinde oluyor. Beyinlerinde aynı düşünceler dönüp dolaşmaya devam ediyor.

Siz fantastik filmler/diziler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yukarıda anlattığım gibi düşünen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
17|31

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmeyebilirsin anlarımda bunu anca çocuklar izlerde ne demek :D
    Hayal dünyası tam gelişememiş soğuk düz basit insanlar için ağır kaçıyor bu tür filmler heralde :)
    Bunu dramatik filmleri seven biri olarak söylüyorum. Gerçekçi filmleri seven biri olarak.
    Ama fantastik filmler ufkumuzu düşünce gücümüzü açıyor ve bizi çok farklı dünyalara götürüyor. Fantastik filmler çok ama çok özeller :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Al benden de o kadar! Ben 50-60 yaşında Harry Potter kitapları okuyacağım mesela aynı hesap.

1|0
    0|0
    • Harry potter dan asla vazgeçmem ya Çocukluğumun en güzel Filmi 22 yaşındayım ve hala izlerim ezberledim ama genede izlerim hatta bugün yatmadan felsefe taşından başlamak istiyorum açıp sabahlayayım

• Bak bakalım :)

• Herkes beni gözlük te takınca ona benzetir ama dogru dürüst hiç izlemedim çocuk filmdi diye

Erkekler Ne Diyor 30

• Fantastik filmler her zaman daha ilgi çekici ve seyirci potansiyeli yüksek olan filimlerdir. Sıradan türk dizilerini izleyen bizim toplumdaki asalak beyinli insanlara göre olmayan filmlerdir. Game Of Thrones izlemek onlara göre saçmalık olabilir. Bana görede Türk dizilerinden bazıları hariç aşk ve cinsellik odaklı dizileri izlemek toplumun cehaletini ve seviyesini belirtir. Fantastik filmler en azından insanı düşündürmeye daha çok sevkeder. Nasıl olabilir acaba olabilir mi? gibisinden.

1|0
    0|0
  • bence öyle düşünen insanlar aptal çünkü dünyada en çok izlenen film kategorisi fantastik bende çok severim

1|0
    0|0
  • konu itibariyle yapımı zor filmler, haliye bu filmlerin yarısı çöplük. bu çöplüğe kızanlara lafım olamaz, istediği gibi eleştirebilirler.

0|0
    1|0
  • the walkıng dead çocuklar içindir yetişkin bir insan kalkıpta bu saçma salak diziyi izlemez katlanamaz ama stargate seriside fantastik bilim kurgudur ve yetişkin biri severek izler

0|0
    1|0
  • Tek sorunları hayel edememek kendi dunyalarını kesfedememek bence ben gelecekte olabilir diye dusunuyorum neden olmasin twd mesela neden bir virüs yanlislikla ortaya cikip yayilmasin yani insanlarin hayal guclerini kesfedememelerinden kaynaklanıyo

1|0
    0|0
  • Müstehcenliği azaltırlarsa izlerim.

1|0
    0|0
  • fantastik film en çok film türlerinden biridir hayalinizi görsele dökmek ve parçaları birleştirmek kesinlikle üstün başarı ve çaba ister ben radyo televizyon sinema okuyorum daha fazla detaylarıda biliyorumda merak etme sinema film nedir bilmeyen insanların yaptığı yorumları önemseme

0|0
    0|0
  • Severek izliyoruz.

0|0
    0|0
  • bence herkesin zevki kendine..
    ancak fantastik ögeler barındıran flimler bana ilgi cekici geliyor:)

0|0
    0|0
  • İron man ve avengers serisini, captain americayı çok sevmiştim. Ama Chappie filmi harika. Yani anlatılmaz yaşanır. İzleyin hastası olacaksınız. Ama ömrüm boyunca izlediğim en iyi ve cool film. John Wick... Ya bir adam bu kadar cool olabilir ya. John Wicki ömrünüz boyunca unutmayacaksınız. Efsane bişey. Adam coolluktan altın sarısı mıçıcak. O derece.

0|0
    0|0
    • Chappie filmi gerçekten güzeldi dostum. John Wick konusunda da aynı düşünüyoruz.:)

• Kafa dengi :D Chappienin komik gangster yürüyüşü, John Wickin cool yürüyüşü :D

• Asıl bu yorumu yapanlar, o filmlerde emekleri, sanatı bilmedikleri için. Açıp okuyup araştıracak kadar beyinleri olmadığından dolayı düz mantık yorumlar yapıyolar. Hayatımın en sağlam filmi Yüzüklerin Efendisidir ve şuanda ona rakipte kendi dalında hiç bir film yok.

0|0
    0|0
  • The Walking Dead'i bende takip ederim. Film olarak the lord of the rings ve 1-2 film dışında hiç fantastik filmlere bakmam. Daha çok aksiyon/bilim kurgu izlerim.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim bir tür.

0|0
    0|0
  • İnsanların ne düşündüğü umrumda değil ama Fantastik filmlerle hayat daha güzel.

0|0
    0|0
  • İzleyecek film kalmadı piyasada o derece fantastik film hayranıyım :)

0|0
    0|0
  • Bizim peder o görüştedir fatastikten atraksyondan hayalden filan anlamaz..
    Herkesin yaşam felsefesi farklıdır mesela ben bilimkurgu deyince jules verne yi tanımayan okuyucuyu okuyucudan saymam

0|0
    0|0
  • en sevdıgım seyler... fantastık edebiyat

0|0
    0|0
  • Severek izlerim

0|0
    0|0
  • Biz bu tur varliklara yapilandirilmis insan persfektifli yaratiklar diyoruz sanirim gayet aciklayici bir yorum oldu 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • izlenilen her film insana bişiler katar... belki hayal ürünü ama insan hayalleriyle yaşar bu hayatın bir gerçeği...

0|0
    0|0
  • hiç biri hoşuma gitmiyor aynı senin gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çoğunu sevmiyorum. İstisnalar dışında fantastik, bilimkurgu vs. izlemem.

0|0
    0|0
  • Fantastik filmler iyidir yav. Hele The walking dead... 😋

0|0
    0|0
  • severim daha çok para ve emek harcandığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çoğğğ hoşdur ama banane... :D

0|0
    0|0
  • The Walking Dead fantastik bir dizi değildir

0|0
    0|0
  • Fantastik olayları severek izler ve takip ederim.

0|0
    0|0
  • Benim için çocukluğumun unutulmaz filmleri şunlardır Yüzüklerin efendisi ve Harry potter

0|0
    0|0
  • 2 side 10 üzarinden 15 puandır benim gözümde

0|0
    0|0
  • Hoşuma gidiyor bu tarz film-diziler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• O insanların 2 gramlık beyninin olduğunu ve o 2gramlık beyinleriyle 30 kg düşünmeye çalıştıklarını varsayıyorum :)
    Filmi herkes izler ama herkes anlamaz. Herkes aynı türü tercih etmeyebilir ama saygı duymak zorundasın kardeşim. Ben seviyorum fantastik bilim kurgu dram.. Hepside müthiş başyapıtlar.

1|0
    0|0
  • Yazarlarina senaristlerine teker teker hayranim. Imreniyorum

1|0
    0|0
  • Hayal güçleri bu kadar ablası :D

1|0
    0|0
  • Alakası yok bence gayet güzel sıkılmadan izlerim

1|0
    0|0
  • The walking dead candir ❤

1|0
    0|0
  • Fantastik. Imm, bayılırım..

1|0
    0|0
  • Çok severim, ama okumayı daha çok severim; senaristler hayal gücüme yetişemiyor ki.. :)

Onları ciddiye almıyorum..

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum bu tarzı ama dillendiremiyorum :)
    Tek başıma evdeysem çoğunlukla fantastik öğeler içerin diziler ve sinema filmleri izliyorum.

0|0
    0|0
  • Senin beyin frontal lobuna etsinler inşallah derim.
    Zevksiz insanlar. Napıcaksın?
    :D :D :D asdfghs

0|0
    0|0
  • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

1|0
    0|0
  • En sevdıgım türdür bır fantastık ıkı bölüm kurgu bunlara bayılırum hayatta yeterınce dram komedı trajedi falan var zaten hıc olmazsa dızı ızlerken bunun dısına cıkmak hosuma gıdıyor

0|0
    0|0
  • O tarzda hic arkadasim olmadi genelde benim kafadan olmayanlari hayatina sokmuyorum

0|0
    0|0
  • Otistikler -.-
    The vampire Diaries <3

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum hep izlerim

0|0
    0|0
  • çok severim o tarz düşünenlerin zevki yoktur bence

0|0
    0|0
  • İstediklerini düşünsünler ben fantastik filmleri daha fazla severim. Tabi bilim kurguyuda unutmayalım :) Filmden anlamayan insanların görüşlerini ciddiye alacak değilim bana bunları söyleyen birinin iyi bir film arşivi olmalı iyi bir yorumcu ki ben onu dikkate alayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...