Cemaat evleri, yurtlari = ?

arkadaslar büyük ihtimalle cemaat evinde kalacagim nasil bir yer daha önce kalan varmi?
acik bir kizim namazda kilmiyorum sorun olurmu yane zorluyorlarmi ibadet icin.
ders calismak icin sakin uygunlarmi odalar nasil oluyor kac kisilik? yardimci olun lutfen cok acill

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• geçen üniversite kaydında geldi sakallı bir amca. olum yurt istermisin dedi dayı dedim yok ben zaten buralıyım. bana dediği cümleyi aynen aktarıyorum biz seninle allah arasında köprü olacaz allahla aran bozuk onu ben düzeltecem. bize gel kal seni allahın sevdiği kullarından yapacaz. baktım büyüksün dayı saygım var dedim gittim
    nerden biliyosa beni allahla aramı yapcakmış peygamber herslde gitme bacım gitme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bendd acigim bende namaz kilmiyorum uni. Dolayisiyla evlerinde kaldim. Ilk girerken sabah ve aksam tesbihatlari yapilacak sevgilin olmayacak bahar senlikleri olmayacak dendi. Bu geneldir her evinde (gulen cemaati) cemaate karsi bir ailem var bunu da belirteyim. Iste bundan sonraki kisim evin ablasina bagli bu yil 2 kere falan tesbihat yaptik bahar senliklerine de katildik ve evin ablasinin sevgilisi vardi. Kapaliliga da karismiyorla sifir kollu taytli gayette geziyordum disarida. Mesela evin ablasi cok zorluyorsa anlasamiyorum daha yumusak basli bir ablaya verin falan de veriyorlar :) benim Guleni sevmedigimi bitun ablalar biliyordu ama bir sey demiyorlardi. Insallah yardimci olmusumdur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cemaat evi veya yurdu... Direk kaçmalısın. Resmen hayatına yaşantına karışıyorlar onların dediği gibi olmak zorundasın. İslamın hoşgörü dini olmadığını görürsün.

0|0
    0|0
  • hepsi or. spu çocuğu haberin olsun ben kaldım hem evinde hem yurdunda ordan biliyorum şimdi kendim eve çıktım orda gayet mutluyum

0|0
    0|0
    • kapalida degilim namazda kilmiyorum , zorlama oluyomu?

• olur ağzına ederler ben sakallıyım namaz da kılıyorum ama onların müslümanlığından utanıyorum şerefsizler alayı g*t onların kendi çıkarları neyse ona göreler itler

• Namaz kılmanın ehemmiyetini falan anlatıyorlar. Zorlama görmedim. Evin durumuna göre oda ve kişi sayısı değişebiliyor.

0|0
    0|0
  • Başka bir yer bul son tercihin orası olsun bence. Bu arada sabah namazı da dahil olmak üzere ibadete zorluyorlar (erkek yurtlarnda böyleı kız yurtları nasıl bilmiyorum sanırım aynıdır) Ayrıca sürekli din anlatıyorlar haberin olsun.

0|0
    0|0
  • pehhh :)

0|0
    0|0
  • Devlet baba yakalarsa öper seni. Kara listeye adını yazdırma gitme.

0|0
    0|0
  • İleride fişlenirsen hiç şaşma.

0|0
    0|0
  • Dayanamazsun kapatirlar namaza kaldirirlar saat 4 te oruc vs duranazsin orda

0|0
    0|0
  • Abilerin ablalalarinla takilirsiniz artık

0|0
    0|0
  • Ablalar ilgilenir :D :D

0|0
    0|0
  • Elini veren kolunu alamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2