Dansçılar ve Dans etmeyi sevenler burdamı?

Kültür & Sanat konusunu görünce aklıma direkt Dans geldi ve dedim benim gibi dans delisi olanlar Danstan hoşlananlar var mı diye bir soriyim dedim :)

Ben küçüklüğümden beridir Hip-Hop a aşık olmuş birisiyim. Yerimde duramayan biri olarakta direkt Dance tarafı çekti beni Hip-Hop ın. Bu aşkım İstanbula ilk taşındığımızda Break Dance la başladı. Sonra MJ Style, Poppin falan derken hepsinden biraz biraz alarak Dansta kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Hayatta zevkle yatpığım tek şey diyebilirim.

Sizin Dansla ilgili düşünceleriniz nedir? Hangi Dans türlerini seversiniz?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben de dansçıyım ve çok seviyorum dans etmeyi lisansımı almama az kaldı ama ben modeen dans yapıyorum vals üzerine alıcam lisansıda sitede dansçıların olması çok güzel😊😊

0|1
    0|0
    • Ben üni yüzündne İstanbul'da kalamadığım için kurslara falan gidemiorum ara sıra Workshoplara falan katılabiliorum. Yazında zaten çoğu Dans kursu yaz dolayısıyla ara veriyor. Çok şanslısın o konuda elinden geleni yap ve en önemlisi dansı dans etmek için değil sevdiğin için yap :)

• Çok iyi olur. Benim bildiklerim hep tatile çıktılar :(

• Malesef benim arkadailarımdan da iş çıkmadı

Kızlar Ne Diyor 4

• Halaydan baska bişe bilmiyom

0|0
    0|0
    • İstiosan öğrenirsin sadece biraz emek ve sabır

• Rica ederim dans camiasına birini daha kazandırdıysam ne mutlu bana :)

• Tekrar saol :)

• severim ama edemem 😐

0|0
    0|0
  • Salsa

0|0
    0|0
    • Bayanlar hep latinde zaten :D Olsun bütün Danslara saygım vardır Apachi dansına bile

• benim yok nedense apaçi dansı dans denemeyecek kadar saçma birşey

• Onunda amacı eğlence. Ne kadar tektonic dansı yapmaya çalışırken saçma figürler yaparak yeni bir dans türü çıkarmış olsalarda (Apachi) ona bile saygım var :D

• Sevgilim kucakdansı yapmaya bayılırım

0|0
    1|0
    • Bizim köyde Lap Dance diolar ona :D Oda bir dans çeşidi tabi saygı duyarım :D

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...