Beğendiğiniz önerebileceğiniz bi' kitap var mı?

beğendiğiniz okuyunca kendinizi kitabın içinde hissettiğiniz roman var mı?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• son nefes yazarını hatırlamıyorum ama çok mütiş bir roman ayrıca sinirden kafayı yemende mümkün başlarında çünkü öyle sürükleyici sonu belli olmayan bir roman ki polisiye gibi aşkta var korku da aksiyonda her şey mümkün okumalısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ömrümün sona ermesine çok zaman kalmadı. Çocukluğumdan beri her vesileyle koşa koşa ve büyük bir hevesle kavil mahalline varıyorum. Şimdiye kadar orada kimseyle karşılaşamadım. Randevu gerçek; ama faydasız.

scontent.cdninstagram.com/.../..._1062618853_n.jpg

0|0
    0|0
  • vay anasını ben sorsam heç biriniz yazmaz hainler :) en az 50 ker e sordum 1-2 kişi cevap vermişti. neyse sana göglelerin efendisi serisini bide aynı yıldızın altında kitapını öneriyorum

0|0
    0|0
  • cengiz aytmatov kitaplarını oku.. Gün Olur asra Bedel ve Elveda GÜlsarı.. tek kelimeyle muhteşemler

0|0
    0|0
    • gün olur asra bedeli 2 ayda bitirmiştim, o denli sıkmıştı beni. belkide öğretmen zoruyla okuduğumdandır ama bilemiyorum tavsiye etmiyorum🙌🏿

• Zar adam hoştur

0|0
    0|0
  • geçmiş zamana ilgiliysen paulo coelho - beşinci dağ ve amin maalouf - yüzüncü ad kitaplarını tavsiye rderim

0|0
    0|0
  • Trainspoting.
    Farklılık ve farklı hayatlar arıyorsan öneririm
    Ayrica sinemayada bu isimle uyarlandı bir göz at derim.

0|0
    0|0
  • Goerge orwell 1984

0|0
    0|0
  • Olasılıksız Adam Fawer. Ve Canan Tan'ın bütün kitaplarını tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu

0|0
    0|0
  • ince memed

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• önceki sorularda bin kere yazdım, biraz gerilere gidersen bu soru çok soruldu ve çok kaliteli öneriler verildi onları dikkate al

(onları boşver benim yorumlarımı dikkate al sen:) )

1|0
    0|0
  • senden önce ben, gözyaşlarmı sildiğim gün. uçurtma avcısı, yüreğim seni çok sevdi. hepsinde ayrı ayrı gözyaşı döktüm çok severek okuduğum sayılı kitaplar

0|0
    0|0
  • En son serdar özkanın Hayatın ıśıkları yanınca romanını okumustum ölüm ve sevgi üzerine yazîlmıś güzel bir roman. Ayrıca bir cok dile cevrilmiş ve yurt dıśında Paulo coelho gibi yazar olacağından söz ediliyormus...

0|0
    0|0
  • "Bir müddet sustuk kafamın içinde söylenecek uçsuz bucaksız şeyler bulunduğunu hissediyorum, senelerce söylense bitmeyecek şeyler..."
    Sabahattin Ali- kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • Kardeşimin hikayesi

0|0
    0|0
  • Kimse Uçurtma Avcısını yazmamış. Muhakkak okunması gereken bir kitap. Her insan hayatında en az bir kere okumalı. Önce buna başla yazılanlara sonra başlarsın

0|0
    0|0
  • Paul Auster LEVIATHAN

0|0
    0|0
  • Umay umay'in tüm kitapları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...