Allah aşkına bir dizi önerin ya?

canım sıkıldı hem vakit geçirtecek hemde insana bişeyler katabilecek bir dizi arıyorum ne önerirsiniz?
sherlock, doctor who, the mentalist, person of interest i izledim

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben yabancı dizi izlemezdim aslında ama buradan bir üye Arrow u çok önerdi başkalarından da duydum. İzledim güzel istersen sende bak. Aslında sana bir şey katmaz ama değişik konusu var. Sürükleyici.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Breaking Bad izle. Son on yılda yapılmış en iyi dizi. Vikings güzel, Hannibal çok iyi ama aşırı derecede sanatsal. Hell on Wheels da çok iyi.

Bu aralar dizi kalmadı, eskiden Dexter, House, True Blood, Spartacus falan bir seneyi komple doldururdu.

Bayağı eskilerden Buffy the Vampire Slayer, Malcolm in the Middle falan da var bak onlar güzeldi çok.

0|0
    0|0
    • breaking bad güzelde sıkıcı dediler yüzden nedense ona bir türlü başlayasım gelmiyor :D hannibal ı izleyecektim sonradan bozmuş dediler vazgeçtim

• Breaking Bad şu son on yılda daha iyisi kesinlikle yapılmamış, muhteşem ötesi, kurgusu, çekimleri, oyunculukları, senaryosu, konsepti ikonik bir dizi.

Breaking Bad ağır bir yapım, izlerken anlamak biraz dikkat istiyor, hikayesi çok hızlı akmadığından The Vampire Diaries izlemeye alışmış bünyeler kaldıramayabilir ama dengi olan dizi çok çok az.

Hannibal ise çok farklı bir kurgusu olan bir dizi, sonradan bozmaktan ziyade çok farklı bir anlatım çabası içinde. Kesinlikle kaliteli.

Kızlar Ne Diyor 11

• fringe bilim kurgu

himym komedi (pek bişe katmaz ama zaman geçişleri falan çok zekice çok da eğlenceli)

0|0
    0|0
  • The bigbang theory :)

1|0
    0|0
  • sons of anarchy
    the sopranos
    hell on wheels
    fringe izle

0|0
    0|0
  • Lie to me

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • The walking dead asdfdsa 😂

0|0
    0|0
  • Banshee, Teen wolf, Supernatural, Spartacus, Family Guy, True Blood...

0|0
    0|0
  • Dr house, secret garden, skins

0|0
    0|0
  • Teen Wolf'a yönlendiriyorum seni --

0|0
    0|0
  • breaking bad game of thrones

0|0
    0|0
  • Aamir khanin btunfilmleriniizle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Lost'u izliyebilirsin insana birşeyler katabilecek birşeyler istiyorsun sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Californication

0|0
    0|0
  • City Hunter
    Boys Over Flowers

0|0
    0|0
  • GAME OF THRONES. üstüne tanımam

0|0
    0|0
    • o da ne bileyim işin içine girsem çıkamıyacam gibime geliyor bayağı sezon geçmiş neredeyse dizi bitecek

• Dizinin yayınlandığı kanal (HBO) senaristine '' En az 3-4 sezon daha istiyorum demiş. '' Dizi öyle acayip güzel bir dizi. İzlemeni tavsiye ederim. İçinde her konuyu barındıran bir dizi gerçekten. Bilim-kurgu , savaş, aksiyon, macera, aşk, ihtiras, dram , komedi ne ararsan var :).

• ah evde çalışan bir televizyonum olsa da tavsiyede bulunsak

0|0
    0|0
Yükleniyor...