Öğrenme aşamasındayken ingilizce izlediğiniz dizi ve filmlerin katkıları oldumu?

İngilizce Öğrenme aşamasındayken ingilizce izlediğiniz dizi ve filmlerin katkıları oldumu?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kesinlikle oluyor. İngilizce kitapta öneririm oda epey etkili. Onun dışında bol bol sözlük karıştır aklına gelen her şeyin anlamına bak. LA Noire diye bir PC oyunu vardı çok fazla diyalog geçiyor içinde o bile bayağı işime yaramıştı benim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Özellikle ingilizce öğrenme çabam olmadı ancak dizilerden bazı şeyler kalmış aklımda mesela bazen doğru şekilde kullandığım ingilizce bir kelime oluyor sonra düşünüyorum bu gerçekten bu muydu sanki salladım tuttu gibi oluyor çevirisine bakıyorum doğru kullanmışım :D

0|0
    0|0
  • İngilizce çizgi film izle
    buggs bunny falan faydası oluyor gizli

0|0
    0|0
  • Evet oluyor hikaye kitapları ve anlaşılır konuşan ingilizce diziler tabiki ingilizce at yazıda olması gerek şu an 3. seviye intermadiate seviyesinde ingilizce öğrenimime devam ediyorum The Flash dizisini izliyorum.

0|0
    0|0
  • Oldu tabi.

0|0
    1|0
  • Merlin super oluyordu 😃😃😃😃

0|0
    0|0
  • İngilizce alt yazılı izlersen belki olur

0|0
    0|0
  • valla bana baya bir oldu katkısı.. :)

0|0
    0|0
  • kitap oku benden sana tavsiye 2 dil bilen bir insan olarak söylüyorum film filan hikaye

0|0
    0|0
  • alt yazı ing film de ing izle ama ben daha çok sohbet ediyim ing veya kendi kendime cümle iydurup ing cevirmeye çalısıyom kelime araştir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok faydası oluyor , ancak en iyisi birebir diyalog :)

0|0
    0|0
  • olmaz olurmu
    hatta mümkünse inglilizce altyazı ile izle

0|0
    0|0
  • Of course ;)

0|0
    0|0
  • bir b. ka yaramıyor

0|0
    0|0
  • Eve hemde çok

0|0
    0|0
  • kısmen olabilir

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok işe yaradı. Bir süre sonra kelime haznesi gelişince İngilizce ses/ İngilizce altyazı ikilisine geçildiğinde çok daha iş görür.

0|0
    0|0
  • %100 😃 Hatta Hintlilerin yarım İngilizce konuşması bile çok işe yaradı 😄
    http://i.hizliresim.com/aD3jQd.gif

0|0
    0|0
  • Tabi ki. Gerçekten duyarak, dinleyerek izlersen fazlasıyla oluyor. Kelimeleri telaffuzda özellikle. Ve aynı kelimeleri farklı yerlerde nasıl kullanıldığını görmen için de çok faydalı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkisi var bol bol yabancı dizi izle alt yazılı

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Tabiki oluyor

0|0
    0|0
  • Dizi izlemekle gelişmiyor ya en azından bana bir faydası olmadı. Voscreen uygulamasını indir çok daha faydalı. Kısa kısa kesitler halinde

0|0
    0|0
  • Evet çok.

0|0
    0|0
  • Hemde cok oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...