Barda gitar çalıp söyleyerek ne kadar kazanırım? Bu işi yapan yahut yapan tanıdığı olan var mı?

Tek kişi bu işi yapabilir miyim? Nerelerde yapabilirim? Bu işi yapan ve ya yapan tanıdığı olan var mı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• İstanbuldaysan İstiklal Caddesi daha geçen yaptık.
    Değilsen yaptığın yerde marş çal para ganii.

0|0
    0|0
    • Malesef İstanbul'da değilim. O iş zor işte. Yani para atan olmaz :)

• :D Hadi hadi.
      Sana doyum olmaz genç.
      İyi geceler..

• Tamam ama gelince ararım seni Galata'da :)
      İyi geceler hatun kişi

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• anakradaysan helede öyle para kazanıyorlarki. ünv öğrencileri kızılayda ve metrolarda çok yapıyor bu işi

0|0
    0|0
    • Nerede kazanıyorlar? Ben daha onlara para atan a denk gelmedim :) Ama dur bir dakika. Sen bildiklerini anlat bana.

• türkce dinlemiyorum ama türkce bazı sarkıları duygusal olanları yani, bazılarıda diyo kendi bestelerimizden falan en cok da metroda. oturup calıyolar yakısıyo da hak ediyolarda parayı

• Orada beste toplayan kara borsacilar oluşmuştur :) Ben su an Repertuar oluşturmaliyim. Bir kaç parça tavsiye eder misin?

• barda çalarsan güzel para verirler bence ama hani örneğin forum gibi yerlerde çalarsan daha güzel olur

0|0
    0|0
    • Şu an elimden gelen ve kısa vadede para edecek olan o var. Paraya da ihtiyacım var. Barlarda ne tür şarkılar çalınır? Hiç bara gitmedim çünkü. Bu arada bu forum neresi oluyor

• Bari bilmem ama benim bir arkadas cok islek bir yerde carsinin ortasinda calardi gelen gecen para verirdi gundelik baya kazanirdi haftada bir kez bir kac saatligine calardi ve sarki soylerdi. Turkiyede var mı olurmu bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...