Cem Yılmaz - Fundamentals izlediniz mi?

Cem Yılmaz - Fundamentals gösterisini izlediniz mi dün sinema da da yayınlanmaya başladı izleyenler varmı nasıl sizce ?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• dün akşam gittim. gülmekten çeneme ve karnıma ağrılar girdi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• bana o adamı demeyın hala karnım agrıyor.. bkm den korumalıgına gittim platform onunde ıkı saat boyunca gulmemek ıcın zor durdum ıkı gun agrısını cektım...

0|1
    0|0
  • Cem yılmaz fundamentals 2 yi çeker sinemalara girer ama bu soru en az 40 kere daha sorulur burada

1|0
    0|2
  • Bugün aynı soru 4. defa soruldu cem yılmaz fundamentals 2 yi çekene kadar en az 40 kere daha sorulur

0|0
    0|2
  • ben o kadar güldüğümü hatırlamıyorum... hele bir kadınların özel günü muhabbeti var ki sorma gitsin :))

0|1
    0|0
  • İzledim 1 saat önce geldim mükemmeldi aklınızda 2 bölüm olsun 1- bahattin abi 2- lokantada garson full gülme krizi garantisi veriyorum :D kötü olan hiç bir yer yok nede olsa 5 yılın emeği var :D :D :D

0|1
    0|0
  • Herkes giden var mı diye soruyor. Birinizde kalkıp deyin beraber gitmek isteyen var mı diye:D Hay ben böyle işin:D

0|0
    0|0
  • Bugün izledim harbi komikti özellikle yabancı ülke mevzuları turis murits süper

0|1
    0|0
  • sinemada izlenmez. acilen dvdsi çıksın. konsantre bir şekilde kulaklıkta yüksek sesle izlemem lazım

0|1
    0|0
  • insan kosunca dalagı sıser ya benım gulmekten şişti yemin ederim cok guzeldi...

0|0
    0|0
  • cem iyidir.. ama yeni favorim atalay... :D

0|0
    0|0
  • Onu boşver yeni iş bankası reklamı nasıl

anahtarı al diyor koca levye

0|0
    0|0
  • izledim güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • 30 dk felan sonra yanımdaki abi biraz yavaş gül dedi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...