Bir yazar olsaydınız kitabınızın ön sözü ve son sözü ne olurdu?

Biliyorsunuz ki yazarlar önsözde durumu son sözdede asıl mesajı verir kitaplarında
peki siz bir yazarsınız
kitabınız bitti
ön söz ve son söz olarak ne yazmayı tercih ederdiniz?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Önsöz:

Inadimi kirip bana benden daha cok guvenen sevgili dostum ( burada isim olur) israriyla bir yola cikiyorum... Olur da mucize gerceklesir ve ben bu kitabın son sayfasina kadar bikmadan, usanmadan gelebilirsem, bu benden cok o ozel insanin cabalarinin meyvesidir...

Son söz:

Her ne kadar kitaba baslarken bitirecegime inanmasam da su an bu son sozü yazmaya kadar geldigime gore artik kitap bitmis ve siz sevgili okuyuculara kadar ulasmis demektir.
    Bana ragmen; kitabin son sayfasina gelene kadar yazmam icin ilhamini benden esirgemeyen, inancini kaybetmeden beni her kosulda destekleyen ve şevklendiren ozel insana sonsuz tesekkurlerimle...

#Kzlck

Olur da bir gun bir kitap yazarsam bu ancak cok sabirli ve bana fazlasiyla inanan bir insanin cabasiyla olur 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin anılarını bir başkasıyla kirletmektense o anılarla ölmeyi tercih ederim..

Sevdiğini bekleyerek bir ömür harcayıp anilara ihanet etmesende, geçip giden yıllarada yazık etme..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ön söz
    İnsanın varlığından kişiliğinden kendinden habersiz geçen zamanın ne zaman anlam kazanıp ne zaman yok olacağını sadece ölüm anında anlarsınız...
    Son söz
    İnsan ne olursa olsun hayatını hep bencilce yaşadığı için çıkarları uğruna çalıştığı için ölmeden önceki son sözü 'keşke' olur. Keşke...

0|1
    0|0
  • Ön söz: Tünel karanlığında ihtiyacın olan tek şey bir adet akıllı telefon ışığı, şu an bakıştığın yapraklının yanında ise ikindi güneşi..

Son söz:Bunu saymıyorum, yine bekleriz..

Yeni yetmelere taş çıkaramasakta, bir avuç kum serperiz diye umuyordum, vazgeçtim. Tşkler.

0|1
    0|0
  • Karakter ve moda arasında bir bağlantı kurmak isterdim.

Amaç insanları değiştirmek değil, kim olduklarını kıyafetlerle anlatma fırsatını vermektir.
    Bu şekilde bir giriş yapardım.
    Paralarımı son olarak burada görmeyi seviyorum..
    Gardrobuma asılı şekilde.
    Hoş kalın der imzamla karışık ismimi yazar noktayı koyardım.

0|1
    0|0
  • Yanlış dediğini yapmaktan ilk vazgeçen sen ol..

Saçma olan insanlar değil, bizim onlar hakkındaki düşüncelerimiz, kurgularımızdır.

0|1
    0|0
  • @Affedilmeyen olurdu 😉

0|1
    0|0
  • yazacagim kitabin konusina gore degisir ki bu

0|1
    0|0
  • Giriş -Çıkış 😇

0|1
    0|0
  • bunu söyleyebilseydim kitabım da hazırdı şimdi ;)

0|1
    0|0
  • Hayırlısı ile başlayıp Eyvallah ile biterdi.

0|1
    0|0
  • S. a bb

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Önsöz yerine kapak cümlesi söyliyim ben. :) 'Boğaza karşı mürekkebi damlayan her kalp bir şiirdir mısraları gözlerinden okunan...'
    Henüz son sözü belirlemedim sonuna gelince inşallah. Ama ben romancıyım son sözde mesajdan çok okuyucuya ikinci kitabı düşündürtecek bir bitiş istiyorum. :)

0|1
    0|0
  • Kitap Adı: Su-ihtimal
    Önsöz: Pekçok yaşanmışlık olur insanın hayatında. Ya yaşanmamış olanlar? Hayat üzülmek için çok mu kısa yoksa çabuk mu geçiyor zaman?
    Son söz: Ve yerinden doğruldu adam sonsuz mutluluk yoktu belki de...

1|1
    0|0
  • TÜRKLER önsöz okumaz 1. sayfadan başla derdim

0|1
    0|0
  • ÖNSÖZ:

0|1
    0|0
  • Önsöz : Beleşe okumayın
    Sonsöz : parayı kırarım sanırım

1|1
    0|0