Bugün İstanbul'un kurtuluşu arkadaşlar..

Bugün İstanbul'un kurtuluşu arkadaşlar..Bu kadar sevilmediğimi bilmezdim... İstanbuldan dün ayrıldım bugün kurtuluş ilan etmişler... :((( Sakaa sakaa... Güzelim İstanbul asla geçme başkasının eline...

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• dünya ülke olsaydı başkenti istanbul olurdu diye boşuna dememişler...

0|1
    0|0
    • bak bu cok dogru işte ... kim demiş bunu ?

• :)) Bendeki öyle böle değil havada kurba gibi yakalıo :) SOPHOS... hiç duydun mu ? Duyamazsın cünki herksde yok :D Amerikan firmaları kullanıo genelde.. neyse bu kadar hava yeter patlıomus bide :D

• denerim bak bunu... ama bende avast var... bunun bulaşığı cıkmıyor diye duydum...

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet..belki ağzına s*çtık güzelim memleketin, evet heryerini yıktık yağmaldık belki.. evet derelerini kuruttuk, göllerini zehirledik, ormanlarını parselledik ama şehir bizim şehrimiz. kendimiz ettik kendimiz bulduk ama dedim ya bizim severi< de söveriz de. kapı benim kapı olduğu için problem yok

0|0
    0|0
  • Kutlu olsun. Şimdi birileri kalkıp bu İstanbul Hıristiyanlarındı burayı onlara vermeliyiz derse hiç şaşmam.

İşgalci komutanlar Türk Bayrağı'nı selamlayarak İstanbul'u terk ediyorlar. Bu resme bayılıyorum. Geldikleri gibi giderler.

link

0|0
    0|0
  • Başkasına kaptırmayız hacı sen merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...