DÖVME HAKKINDA HERŞEY?

Ben dövme yaptırmak istiyorum. İleride çoğalacağından eminim ama olurda acır diye ilk yaptıracağım şeyi ayak bileğimde bir kelebek olarak düşündüm. Birkaç sorum var lütfen bilgisi olanlar beni aydınlatsın?
1-Acısı dayanılmaz mı?
2-Sonra pişman olmak gibi sorunlar oluyor mu?
3-Bir zararı var mı?
4-Kaç yaşını doldurunca dövme yapmak daha sağlıklı?
5-Bildiğiniz bir dövmeci var mı İstanbul'da olabilir, ben bir arkadaşımın annesinde yaptırmayı düşünüyorum yapıyormuş.
6-Güzel dövme fikirleriniz ya da kendi dövmeniz varsa resmini benimle paylaşırsanız çok sevinirim :D

Teşekkür ederim şimdfiden...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• eklem yerleri ve yakın bölgeler daha fazla acır ama hiçbiri dayanılmaz değildir. ayağının altı kadar acıyan bir yer yoktur sanırım da oraya kimse dövme yaptırmaz. kötü işlenmediği sürece pişman olmazsın, kaldı ki çok büyük olmadığı sürece üzerine başka bir dövmeyle kapatılabilir. kaliteli mürekkep kullanıldığı sürece de zararı yok, en fazla alerjin olabilir ama olanı görmedim şimdiye kadar. gelişim çağından sonra uygundur, kilo almaya/vermeye ya da sarkmaya müsait yerlerden kaçınmak lazım. göbek, baldır, kalça vb. cildinizle birlikte dövme de deforme olur. gerisi sana kalmış, yaptıracağın şeyi ve yerini iyi düşün sadece.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul'da resat gul en iyisidir. Benimde ayak bilegimde halhal dovmesi var pek acimiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1- Acısı var. Ama çok fena değil. Deriyi Uyuşturabiliyorlar.
    2- Pişman olmak istemiyorsan, her zaman sana uyacak bir dövme yaptır. Sakın erkek arkadaşının resmini veya adını yapma.
    3- Zararı deride hassaiyet varsa, kötü. Hastanelik olursun. Bu yüzden sağlam bir dövmeciye git. Birşey yapıyor. Hassasiyet olup olmadığını anlıyor.
    4- 20 yaşında yaptıran da var. 16 yaşında ailesinin izni ile yaptıran da var. Arkadaşları ile kaçamak yaptıranda var. Tercih senin.
    5- İstanbul'da Bostancı da alt geçidinin orada var. Kadıköyde birçok yer var. Cadde bostan üzerinde de var ama çok kalite ama çok pahalıdır.
    6-Seni anlatan, seni temsil eden birşey olmalı ki, kişiliğine uygun olsun. Dövme seni anlatsın. Ok...

0|0
    0|0
  • Beyoglunda cok iyi ve meshur biyer ama yaptirmadan once bidaha dusun derim bazi sikintilari var ilerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...