Bilim ne halta yarıyor?

Edebiyat, felsefe, sanat dünyası bilimi sadece manipüle etmiyor mu sizce de? Ve olması gereken de bu değil mi?

Bilim sizi siz yapmaz dostlar, sadece gösterir, rahatlatır, kolaylaştırır ama asla SİZİ bulamazsınız onun söyledikleriyle. Herkes için aynıyken nasıl özel ve güzel bir şey bekleyebilirsiniz ki? Kafayı bilimle yemeyin hadi. Gidin bir şeyler yaratın. Dokunmak zorunda değilsiniz.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• İCADLAR çıktıkça insanlar birbirinden tiksinecek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bilimi bu kadar kücültmen bilim ile ilgili kitap okumamandan olmalı
    bilimin kelime anlamına bak sonra da geniş anlamına
    Edebiyatta bilimi tanımlaman gerekmez mi?
    Bilimin ne oldugunu bilmeden konusmak ne kadar acı
    Bilim ve sanat bütündür evet bilim ön plana da cıkabiliyor
    mesela bir klavye düşün. bilimin gerekleriyle yapılmış ama one şekil veren de bir sanatcı sayılır. sonucta dizayn edenin sanat ile grafikle hayali bir dünyayla da ilgisi var üc boyut düşünce buna ek
    sonucta sanat -bilimle özdeş
    yoksa bilim olmadan üretim cıkmazda kalır

1|0
    0|0
  • Yaratmak ALLAH'a mahsustur , Biz ALLAH'ın yarattığını kullanarak birşeyler '' üretebiliriz '' sadece... Yarattığını iddia eden varsa buyursun kanıtlasın?

1|0
    3|0
  • şu an burada bunu yazıyorsan bilim sayesindedir.. teleportasyon gücüyle yazmıyorsun

1|0
    0|0
    • Tamam, biliyorum ve bunu kullanıyorum. Aradaki farkı görebiliyor musun?

• Bunu yazarken bilim ile yapılmış birşeyi kullandığının farkındasın değil mi? İnternet telefon bilgisayar sanatla mı yapıldı :)

1|0
    0|0
    • Bu üstünlük kanıtlamıyor. Pratik sadece, evet ama mağarada da sanat yapabildik biz.

• Binalar yapılırken artık autocad kullanılıyor mesela bunun için de teknoloji gerekiyor. müzik yaparken de öyle :) teknoloji de sanat bence :)

• Bilimde sanat gibi bir emektir. Topluma geleceğe yarardır faydadır. Neden bilime karşısın anlayamadım doğrusu :) Sıkıcı geliyor olabilir ama sevenleri var. Herkesin zevki farklıdır

0|0
    0|0
  • hasta olduğunda seni tedavi eden. elini küflü bir yerde kestiğinde köpek ısırdığında ölmemeni sağlayan istediğin yere 1 saate uçakla gidebilmen edebiyat felsefe ve sanatla değil ihtiyaçtan doğan bilimle oluyor canım. hippligin lüzumu yok

0|0
    0|0
  • Nobel Ödüllerinin % 65'ini Hristiyanlar % 24'ünü Museviler alırken Ateistlerin Deistlerin kendisini bilimde çığır açtık sanmaları çok ilginç.

Ayrıca bilime karşı olmanız çok tuhaf

1|0
    0|0
  • İroni yaptığını farz ederek bir şey demiyorum :)

0|0
    0|0
  • bilim ne halta yarıyor kadar cahilce bir cümle duymamıştım. duymuş oldum sağol.

1|0
    0|0
    • Onu kızın diye yazdım. O kadar manyak değilim korkma.

• Bence sen fazla bilim yüzünden triplere girmişsin

1|0
    0|0
  • Sadece hiçbir ilaç almadan yaşamayı dene. Başka bişey demiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...