Gri'nin elli tonu filmini az önce izledim. Bir kadın/erkek bunu kabul edebilir mi?

Adamın fantezi dünyasında kadına verilen acı ve gözyaşından zevk almak da var. Bana göre hiç eğlenceli değildi açıkçası.

Güncellemeler:
güncel.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Aşk filminden eser yoktu

0|0
    0|0
    • Kadın aşık olduğundan tüm istediklerini yapıyordu ama en son sahne sabrını taşırdı doğal olarak. canı gerçekten yandı aşık olduğu adam bunu sevdiği için yapıyor da olsa.

• Aşık olduğunu söyledi doğruysa o yüzden belki düzelir diye kendini feda etti ,

• TEşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de olsam kimsenin acı çekmesinden keyif almazdım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ben kitabini okudum filmi buna kiyasla daha az ayrintidir ve bence kotu degildi yani adamin fantezileri, sonucta kadin zevk aliyor ve oyle aman aman bir aci cekmiyor birkac fantezi haricinde

0|0
    0|0
    • En sondaki sahnede zevk almıyor bu çok açık. Zevk alması için de bir sebep yok. Aşık olduğun adam senin canını yakıyor sonuçta. Diğer sahneler bana çok da ağır gelmedi. Çok abartılığı için izledim. Kırbaçlanmayı istemese de yatağa bağlanmak o kadar da kötü bir fikir değildi.

• kitabi oyle degil ama

• onda kavuşuyorlar mı nedir?

• Kitaplarini oku anlarsin

0|0
    0|0
    • Kitapta filmdekinden farklı bir senaryo mu var demek istiyorsun?

• burada gecircegin vakti kitap okuyarak harcayabilirsin 😉

• yok okuyorum zaten de genelde siyasi içerikli oluyor. aşk üzerine okumak vakit kaybı gibi. bana bir şey katmadığını hissediyorum. onu yıllardır yaşayarak öğrendim öğreniyorum zaten fazlasıyla.

• İzlemedim😏😏

0|0
    0|0
  • Filmi izlemedim bir fikrim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kabul edecek kadın çok..

0|0
    0|0
  • Kadınlar için ideal erkek olduğu söyleniyo. Kadınları anlamamız açısından hoş bir film

0|0
    0|0
  • eder sen paradan haber ver filmde olduğu gibi adam milyarder + yakışıklı

0|0
    0|0
  • Hepsi sulanmıştır bu filmi izleyince ya da kitabını okuyunca emin ol. Bunların ruhunda acı çekmek acıyı zevke dönüştürmek var.

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • Hayır etmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...