Tsubasa'yı hatırlayan kaç kişiyiz?

okula geç kalırdım her sabah onu izlemek için :) kimler tsubasa severdi ?

Güncellemeler:
bir de ataride goal 3 oyunu vardı :D muz vuruşu falan :D

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• nankatsu takımı, kalede wakabayashi defansta işizagi ileri uçta tsubasa... bir topun kaleye gidişi 36 saniye, oturup muhabbet ediyorlardı, kimi zaman top ayaktan çıktıktan sonra kaleye gidene kadar ki bölüm gçiyordu...bir de 3 adım koşup ondan sonrası hep havada oynuyorlardı. akuna vuruşunu kim yapıyordu lem...

0|1
    0|1
    • doğru tsubasa nın değildi o. onun da bişeyi vardı ya aklıma gelmedi şimdi

bu arada aha wakabayashi yazmışsın. bunun adı çok hoştu la şimdi gördüm

• fsşlfkşsdkfşs bir kere de iki kişi aynı topa vurmuşlardı zaten vuruş çeyrek bölüm sürmüştü giriş-gelişme-sonuç öbür bölüme kalmıştı. gözler açık izlerdik be heheyt

Kızlar Ne Diyor 9

• Süvarim sever.

0|4
    0|0
  • Ben hatırlıyorum. Çocukken abimle izlerdik :))

1|1
    0|0
  • Bense cok izlerdiiim :)

0|1
    0|0
  • izlemiyodum hatırlıyorum casper ,jetgiller izliyodum

0|0
    0|0
  • bayilirim.. bu yaz tekrar izledim :D tsubasayla miyazakinin ikili golunu unutamam :D

0|1
    0|0
  • Bende severdim halen de yayınlanıyo kanalı hatırlamasam da :)

0|0
    0|0
  • ismini hatrlıyorm :) Hatta şu an yayınlanıyo kuzenim 4 yasında o izliyo abla ben tsubasayla evlencm diyo.. :)

0|0
    0|0
  • Görmüşlüğüm var.

Şimşek Santrafor da vardı bir ara.

Kayboldu gitti 2'side,bir Messi,bir Ronaldo olamadılar.

0|0
    0|0
  • Çok severdim yahu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• link ha birde aykut kocamanın hayalindeki fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Saatlerce koşar daha orta sahaya gelemezdi :) Koşarken ufuk çizgisi daire şeklinde olurdu...Dünyanın yuvarlak olduğunu Tsubasa'da öğrendik diye bi yazı vardı bi ara çok gülmüştüm.:D

0|1
    0|0
  • bi şut çekerdi 2 bölüm sonra gol olurdu:DDDDDDD

0|1
    0|0
  • Hatırlıyorum herkes bayılırdı ama bi ben çok sevemedim saçma geliyordu o zamandan bu saçmalığın nesini seviyorlar diye düşünüyordum içten içe ama dıştan herkes sevdiği için ben de seviyormuş gibi yapıyordum :)

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum havada şutunu çektikten 2 gün sonra gol olan tsubasa :D

0|0
    0|0
  • birkaç sene önce samsuna abimi ziyarete gitmiştim sabah akşam tsubasa izleyen atletli ev arkadaşları vardı baya bi eğleniyorlardı:)

0|0
    0|0
  • Haftaiçi okula erken giderdik. Haftasonu da Tsubasa'yı izlemek için erken kalkardık ya. Hiç uyumadım küçükkene. :)

1|0
    0|0
  • kartal vuruşu falan vardı. bir top sürmesiyle bölümün yarısı geçerdi zaten :D

0|1
    0|0
    • kartal vuruşu togo takımımıydı neydi onun vuruşuydu, esmer artiz vardı ya bitane...

• akuna vuruşu onun diye kalmış aklımda, yoksa şahin vuruşumu?...asdasda

• Hatırlanmaz mı, yarım saat koş koş bi saha bitmez mi,karşı kaleye varılmaz mı arkadaş.

0|0
    0|0
  • tinkivingiyi bilion mu tingivinki dipsi lala po :D

0|0
    0|0
  • Ben Eric ciydim

0|0
    0|0
  • wakabayaşi:))

0|0
    0|0
  • saçları iyiydi keratanın

0|0
    0|0
  • nankatsuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • 1 km.'lik sahalarda maç yapıp, 150 metreden doksana çakan Tsubasa mı?Hatırlıyorum tabi.. :))

0|0
    0|0
  • şut çektiği zaman babam kanal değiştirirdi, "bi' dahaki bölüme kadar kaleye varmaz nasılsa, bi' şey kaçırmıyosun" derdi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...