Sayın kitap okuyanlar bakarmisiniz?

En son okuduğumuz kitabin 43. Sayfada 5. Cümlesini yazabilir misiniz?
Kitabın adını da ekleyin :)

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Britanya Yolu da şimdi ayağa kalkıcam da o kitabı bulucam da o sayfasını açıp okucam da. Çok yorucu be illa yapayım mı :) Onun yerine güzel yüzüne bakmak daha iii

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çünkü sessiz kaldıkları zaman ikis i de yabancı olarak kalır. Hemen birbiriyle tanışırlar: "Adın ne? Nereye
    gidiyorsun? Ne iş yaparsın? Nerelisin?" Sadece birkaç soru. Sonra rahatlarlar; sen de tıpkı onlar gibi bir
    insanmışsın.
    İlk cümleleri böyle 😀 Osho -cesaret

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/7bgNOL.jpg

Bilim olarak sosyal teori

Böylesi daha kolayıma geldi 😏

1|0
    0|0
  • 'benide seversin değilmi'
    aşk bize yakıştı

1|0
    0|0
  • Cok uzakkk yaa :D

1|0
    1|0
  • ben bir lezbiyenim , bu gece seninle seviştikten sonra seni öldürecem. 43. sayfa 5. cümle stephen king-mahşer

1|0
    0|0
  • "eğitim, bizi kendi doğamızın kusursuzluğuna yakınlaştırmak için kendimizin ve diğer insanların bizim için yaptığı her şeydir" Eğitim ve İktidar

1|0
    0|0
  • İlk kurşun sağ elini delip sol gözünün arkasından çıktı, göz sinirini parçalayıp onu kör ettii.

1|0
    0|0
  • :) şimdi herkes kitabı açar kontrol eder :D okadar iyi bir hafızaya sahip olsaydık milletimiz bu kadar geride kalmazdı :))

Not: Gerçekler acıdır

1|0
    0|1
  • işsizmisin dostum

1|0
    0|0
  • Allah bir kimsenin perdesini yırtmak isterse onu, temiz kişilere düşmanlık etmeye meylettirir.

1|0
    0|0
  • Kollarını uzattı ve gerçekten de onu bir süre taşıdım.

Şeker Portakalı - Jose Mauro de Vasconcelos

2|0
    0|0
  • Dün de 60. sayfa 3. paragrafı sordun :P

1|0
    0|0
  • Bölmeler eşit aralıklıdır. Fizik Simetri

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hemen canım
    ben de 48. sayfadayım zaten :D

''çünkü onlar kökleri çok derinlerde olan aile ağaçlarının en yukarıdaki yalnız dallarıdır''

hakan günday-piç

1|0
    0|0
    • ay ilgi çekici bir ismi var kitabın konusu güzel mi anlatımı felan?

• hakan gunday'in az adli kitabini okudum.1 ay kadar once ilk, o cook iyiydi. bunun da iyi olacagini umuyorum ama daha 62. sayfadayim bir atraksiyon yok, dort tane p. cin. hayatini anlatiyor. biterse tekrar yorum yaparm

• bekliyorum teşekkür ederım :)

• Domuz gibi baktığım kavgalarıda unutmamak gerekir. Kırıcı bir kelime söylüyor diyelim gözlerimi dikip burun deliklerimi aça kapata izliyorum.
    *O adam buraya gelecek ! :D

1|0
    0|0
  • Annem beni kucaklıyor ve o anda içimdeki bir parça kararlılıkta kendini koyu bir belirsizliğe bırakıyor.
    Uyumsuz-Veronica ROTH

1|0
    0|0
  • Neyseki çok disiplinli olduğu için görevini tam olarak yapmış, ilaçlarını zamanında vermiş, çarşaflarını değiştirmiş, vücudunun çürümemesi için masaj yapmış, yemek yedirmiş... -kardeşimin hikayesi

2|0
    0|0
  • Usenmeden yazdım bak degerimi bil :P
    Sensiz çay içemiyorum.

1|0
    0|0
  • "Şimdi bir mum yakın ve onunla kaşlarınızı yakın. "

Kitabın adı : S*ktir et

1|0
    0|0
  • O halde hazırlan, beş on güne kadar gideriz.
    Ahmet Günbay Yıldız- Bir Dünya Yıkıldı 😠 cok sinir bozucuydu 😠

1|0
    0|0
  • Kitaplarım yanımda değil😕

1|0
    0|0
  • Peki kimmiş bu timucin?

2|0
    0|0
Yükleniyor...