Bana Hint Filmi Önerir Misiniz?

Bollywoodu çok seviyorum ve devamlı izliyorum bana güzel hint filmleri önerir misiniz?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• 3 idiots
    My Name is Khan

Tek izlediklerim bunlar ki eminim sende izlemişsindir ama yinede öneriyim dedim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Bu Çifti Rabb Birleştirdi), Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes (Memleket), One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Swades (Vatan), Karan Arjun, Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber (Billu Berber), Dulha Mil Gaya (Damat Bulundu), Ram Jaane
    bir de tabii ki 3 hafta önce çıkan Bahrangi Bhaijaan 😃 Buyur mere jaan, izlediklerin varsa söyle 😊 Bu arada beni takip et, bollyciler bir arada olalım ;)
    http://i.hizliresim.com/2k1vEv.jpg

0|0
    0|0
    • Shahrukh khan hayranı ben de çok severim neredeyse hepsini izledim bu filmlerin izlemediklerime de bakarım ama çok iyi filmlerdi favorilerim
      Devdas
      My name is khan
      DDLJ
      KKKG
      Rab ne bana jodi
      Veer zaara
      Jab tak hai jaan
      Ya da düşündüm de adamın her filmi iyi Bollywoodun favori 2. Oyuncum süper adam

• Benimki King Khab 😃 İkinci filan yok bende hepsi King Khan, ama Aamir'i ve Salman'ı da severim, diğerlerini de 😄

• *King Khan

Erkekler Ne Diyor 8

• Aşk Treni çok iyidir tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yakın koruma

0|0
    0|0
  • Masa 21 kesinlikle izle, ben bile kendimi tutamadım gözümden yaş geldi, babamla ikinci kez izledim onun bile gözleri doldu :D

0|0
    0|0
    • Kim oynuyo

• Kabul ediyim beklediğimden çok daha iyiydi sonu şoklu filmlere bayılırım hatta herkes sonu için Aamir filmi gibi yapmışlar iyi olmuş demiş bence de biraz andırıyodu ama çok hoş bir filmdi ama hala aamir filmlerinin yanından geçemez bana göre buna rağmen türünün en iyilerinden olan bir filmdi çok teşekkürler

• olsun beğenmene sevindim

• Aşk Tarifi'ni izle! Bir hint filmidir.

0|0
    0|0
  • Talaash

0|0
    0|0
  • Aashiqui 2 ..

0|0
    0|0
  • koruyucu serisi izle

0|0
    0|0
  • 3 idiot

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aamir khan ı da biliyorsundur o zaman sen
    öneri yapsam da boş :) hepsini izlemişsindir zaten

0|0
    0|0
  • chennai express

0|0
    0|0
  • Shahrukh khan ve salman khanin filmleri güzel salmanda ek tha tiger güzel çok güzel shahrukh efsane zaten

1|0
    0|0
    • Shahrukh khanı ben de çok severim salman aamir shahrukh arkadaşlığını da çok seviyorum ama salman da itici bişey var bana sevemiyorum ama iyi aktör hakkını yiyemem

• Ya Salmanı ilkten bende çok sevemedim zaten dediğin gibi Aamir benim ilk filmini izlediğim hintli ondan sonra sevdim açıkçası hint filmlerini ama o 3ünün tüm filmleri çok güzel

• ghajini pk taare zameen par 3 idiots my name is khan

0|0
    0|0
    • Hepsini izledim 3 idiots favorim

• hepsini mi :/ o zaman sen bana tavsiye ver bence :D

• Ya 50 tane falan hint filmi izlemişimdir ama fazlasını istiyorum

• barfi dabang 1 ve 2

0|0
    0|0
  • Ghajini mükemmeldir

0|0
    0|0