Yabancı dil öğrenmede karşılaştığınız sorunlar neler?

Yabancı dil öğrenmede karşılaştığınız sorunlar nelerdir hangi diller daha zor

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Çince,Japonca Dünyanın En Zor Dilleridir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yeni bir dil öğrenmek zor bişeydir. hele hele sevmiyorsan ve ezberin iyi değlse ama uzun bir süre çekiceğn zorluğa dayanırsan sonunda çok zevk alıcağın ve kendinle gurur duyacağın kesin. yalnız dil çok nankördür kullanmadığın her kelmeyi unutursun.. o yüzden sürekli uraş ister.

0|0
    0|0
  • almanca fransızca ve ispanyolca denedim.hiçbirinde sorun yaşamadım.seviyorum dil öğrenmeyi ve bu konuda yetenekliyim sanırım

0|0
    0|0
  • İngilizcem yeterli değildi kursa gitmiştim bi arkdaşta franszca dil eğitimi alıyordu bir kaç derse beraber girmiştik ve cok zordu kesinlikle ögrenilmesi en zor dil bence franszca..

0|0
    0|0
  • Bak o kadar İsveççe Norveççe Ingilizce Danca Türkçe biliyorum bi türlü Fransızca öğrenemedim

0|0
    0|0
  • dil i öğrenemezsin onun düşünce sistemini öğrenirsin. Düşünce sistemini oturttuğunda otomatik konuşuyor olursun. İşte o düşünce sistemini oturtmak sorun başta. Ben ingilizce ve yunanca( ana dilim), haricinde bir dil bilmediğim için hangisi zor hangisi değil bilemiyorum. Türkçe zor diyeceğim ama onu da öğrendim bi şekilde düşünce sistemini öğrenemediğim için konuşmada akıcı sayılmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dilbilgisi bi şekilde öğreniliyo ama sıkıntı daha çok kelime bilgisinde oluyo. Bunun içinde bol bol okumak gerekiyo.

0|0
    0|0
  • Türk dili en zor dildir bunu Japonlar Çinliler bile kabul ediyorlar ama yabancı dili bilen vatandaşlarımızın olması gurur vericidir tabi ki

0|0
    0|0
  • Rusça zor diyorlar..

0|0
    0|0
  • Ganaca

0|0
    0|0
Yükleniyor...