Ahmet Kaya'nın müziğini beğenen var mı?

Ben Ahmet Kayanın yaptığı müziği seviyorum. Türkiyede önemli bir kesiminde sevgisini kazanmış bu insanın siyasi ve kişisel görüşlerine de sıcak bakıyorum.

Güncellemeler:
o halde ''düşüncesine saygım var'' neden diyorsun. demek ki saygın yokmuş. İşte benim her zaman demek istediğim de buydu. İnsanlar hep siyasi yada dini görüşe saygı duyduklarını söyler fakat bir yandanda iş icraata gelince çuvallarlar. Kendi kendilerini yalancı çıkarırlar.

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadığım nokta da bu zaten. 'ben müziğini seviyorum ama siyaset konusunda birşey diyemeyeceğim.' böyle bir mantık, böyle bir dünya yok arkadaşım. açık açık itiraf et. pkk'lıyım de, pkk sempatizanlığım var de anlayalım, eyvallah diyelim. ama ben apoyu özledim diyen, türk halkına şerefsiz diyen bir adamı türkiyenin en iylerinden ilan edersen (türk olduğunu reddetmesine rağmen), ya pkk'lısındır, yada bunun adı salaklıktır, ahmaklıktır.

sonrada kalkıp soad dinleyen, soad hayranı olan ergenlere laf atmaya kalkmayın lütfen az karakterli olun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• link bu linte senın sordugunla ılgılı onlarca sorudan birine verilen yorumları okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Şarkılarına lafımız yok zaten.. Hepsini ayrı bir keyifle dinliyorum..

En çok Ahmet Kayanın şarkılarında ağlamışımdır..

link

link

1|1
    0|0
  • bazı şarkıları güzel bence

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin süper bir insandi ses kisilik vs. haksizlik yapildi ona. günah kecisi ilan edildi

dün onu yuhalayanlar bugün bazi seylere sessiz kaliyolar bu ne yaman celiski..

ayrica bana göre ahmet kaya vatanina asik biriydi

(eksilerim hayirli ugurlu olsun)

link

2|0
    1|1
  • adam ne görüşe sahip olursa olsun güçlü bir sesti...sesine müziklerine hayranım...emeğe saygı..

1|1
    0|0
  • ahmet kaya dedinmi bende hersey durur bir an .. ahmet kaya hakinda ne mi dusunuyorum.. neler dusunmuyorumki. adam gibi parcalari birakip giti kayamiz...

0|0
    0|1
  • Yaptigi muzigi seviyorum.

1|0
    0|0
  • Dinlerim arada. Beğeniyorum

0|0
    0|0
  • benim saygım yok sevmiyorum dinlemem siyasi görüşlerini de sevmem.

0|0
    0|0
  • Kafama sıkar giderim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Severek dinlerdim gerçek yüzü ortaya çıkana dek .

0|1
    1|0
    • gercek yuzumus zaten siz kendi miletinizi savununca gercek yuz olmuyo. ahmet kaya turkin kurtin cerkezin lazin herkezin bir olarak yasamasini soyledi. bugune kdr sunnisini alevisini vs dinleyiceye sahip bir insandir.

• Herkes hakkını aramalı ama hak aramanında bir adabi var .

• müziğinide sevmem görüşünü de. hele o görüşlerinden sonra müziğini hayatta sevemem.

1|2
    1|0
  • Siyaseti v.s işe karıştırmayalım şarkıları ve tarzının aynısı yok Türkiyede.Beğenerek dinliyoruz.

3|0
    0|1
  • Dinlerim bitun sarkilarinida bilirim ama turk halkina serefsiz demesi halkin gozunden dusurdu kurtce sarki soylemek istemesi bir suc degil suc olsa bugun devlet eliyle kurtce kanallar kurulmazdi ama kendiside sutten cikmis ak kasik degil herzaman pkk ve ocalan sempatizani oldugunu belirtmisti keske o ses baska bir sanatcida olsaydi

0|1
    0|1
  • Askerdeyken karakol komutanımız parçalarından mırıldanıyordu.. Çok beğendiğim parçaları var.

3|0
    0|0
  • solcuya sağcıya aynı anda konser verebılen bır adamı kalkıp burda ayıplıyan adama gulerım sadece...

2|1
    0|0
    • süper yorum +1

• 'apoyu özledim' diyen adamı ayıplamayana gülmem bile ben.

• Sanatina saygi duydugum bir adamin dusunce yapisi kisinin kendisini baglar sende cik sanatini yap fakat ezilen bir halkin onunde degil yaninda dur sanada saygi duysunlar bunun

Baska bir aciklamasi varmi..? Yaptigi aciklama ile link verirsen daha aydinlatici olur..bugun senin basbakanin kalkipta pkk ile pazarlik yapiyor cik kardesim sokaklara ozaman yap onderligini destekliyelim senide lutufta bulunmak kolay tabi yazik ..

• link

bu konuyu görmeden az önce açtığım konu:)

sevmemek gerektiği halde çok seviyorum.

link

sadece müziğini dinlerim siyasi görüşüm bellidir

0|0
    0|1
    • bir moderator başlığımı silmiş. açıklama bekliyorum. nasıl olur bu ya

• ben sevmiyorum... saygım var düşüncesine ama... sonuçta bi düşüncesi var...

kişiliğini sevmediğim benimsemediğim kişinin icraatını da tasvip edemem... dinlemiyorum... şarkılarını seslendiren sanatçıları da irdelemek zorunda kalıyorum... uyuşmuyorsa onları da dinlemeyi de bırakıyorum...

0|0
    1|0
    • Maden düşüncesine saygın var peki onu sevmeme nedenin, yaptığı müziği begenmiyor olman mı?

• blackangle sözüm ona ben çirkefçe tartışan birisi değilim... ortak yol arayan uzlaşıcı da değilim... sadece düşüncemi anlamasını bekliyorum...

• blackangle adlı arkadaş ben bunları sevmiyorum derken neyi kastediyorsun.bEni hangi sınıfa yerleştirdin?

• ahmet kaya şarkıları ile büyüdüm. hemen hepsini ezbere bilirim. bir çok şarkısında bir çok hatıram vardır. siyasi boyutu hakkında yorum yapmayacağım.

0|1
    0|0
  • lili marlen türküsü iyidir. bir iki şarkısını da severek dinlerim. sonuçta diğer özellikleriyle hiç mi hiç ilgilenmiyorum. zaten düşünceye baksam hayatımın bir döneminde system of a down dan da mahrum kalırdı.

1|0
    0|0
  • Müziğini dinledim, beğenmedim. "Taraf" oldu, iyice soğudum. Öldü, üzülmedim. Müziğe politik görüş katmak bence hatadır. Seçim döneminde gezen midibüslerden farksız kalır.

0|0
    0|0
  • Sevgim yok saygım yok bu adama karşı arkasından da birşey söylemek istemiyorum ama şu video herşeyi açıklar . link

0|0
    1|0
    • adam şarkıda kötü birşey söylemiyorki .Kürdüz ölene kadar diyor.Etnik kimliğine sahip çıkması bir suç degilki. lazlar nasıl lazım diyor ise Türkler nasıl Türküm diyor ise bu adamda Kürdüm diyor.Bu kadar basit.

• Soran katılıyorum sana ben kürt deyilim ama kürtle teröristleri karıştırıyoruz sanırım..

• Şarkıyı tam dinle ben kürde kürdçeye karşı değilim.Apo' pkk pankart ve bayrakları olan konserlerde şarkı söyleyen veya sanatını yapan kimseye saygı ve sevgim olmaz.Ayrıca video da apoyu özledik diye kısım var şarkı içerisinde.

• Bu adama destek çıkanlara sesleniyorum.

PKK sempatizanlığı yapmadığı kaç şarkısı var?

Her şarkısı adamın isyan ve PKK yı destekleyen sözler içeriyor.Bu kadar kör olmayın ya ne yaptı bu millet ona.

0|0
    1|0
    • ne mi yapti bu milet ona:D guldurme beni alaskina yaw. senle tartismaya giremem bile

• Zaten tartışmaya girilecek bir tarafı yok şarkıları açık ve ortada herkes biliyor.

• Ne şarkılarını ne de düşüncelerini sevmeyi bırak, tiksinirim.. Şenay Düdek, çatal değil, otobüs fırlatmalıydı aslında kafasına o gecede..

0|0
    1|1
  • Müzisyenlik konusunda anca 3-5kişiyle kıyaslarım Türkiye'de.

1|0
    0|0
  • hala dinlerim arada .

0|0
    0|0
  • güzel bi insandı ... şarkılarıda hala dinlendiğine hala burda tartıştığımıza göre güzledi ..

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • türkçe parça dinlemediğim için

ahmet kayanın da önemi yok..

0|0
    0|0
  • sesini vede müziğini beğeniyorum. hepsi bu. kendisi tartışılır...

0|0
    1|0
  • Tarz olarak müziğini beğenmem.

Kişilik olarakta o provokatif geceden sonra kendisinide beğenmedim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...