Cinlerle ilgili bunları biliyor muydunuz?

İnternette sahmeran duasını görürseniz asla okumayın şifa verir diye konulmuştur ama eve cin hapseder siz ölene dek asla gitmez.
Karabasan size geldiğine onu boğabilirsiniz ama öldüremezsiniz eğer onu boğabilirseniz yedi kuşak ötenize bile gelemez.
Cinleri kullanarak başka bir yerden bir yere gidebilirsiniz evde herkes uyuduktan sonra tabikide kısıtlı bir zamanda beş dakika falan.
Cinleri görürseniz akıl sağlığınızı yitirirsiniz, domuz büyüsü kurtuluşu olmayan bir büyüdür ölürsünüz.
Donla boxerle yatarsanız cinler sizi baş ucunuzda izler.
Cinler odanın ortasında sohbet ederler bazen bizde bunları tak tak olarak duyarız..
Bir hayvanı öldürmeden önce üç kere Allah rızası için git diyin eğer tepki almazsanız öldürebilirsiniz cinler sıklıkla hayvanların içine girerler.
Müslüman cinler insanlara olağanüstü durumlar dışında zarar vermezler hatta bazı alimlerle dost olup bilgi alışverişinde bulunurlar.
Cinler hiçbir zaman yanlız gezmez şu an sizin odanızın tepesinde bir cin kabilesi vardır
Testere filminin tüm serisini izlerseniz 666 dakikadır. Ve 666 şeytanın rakamıdır.
Son olarak bir bilgi!
Cinlerin dişisine habais erkeğne hubs denir
Tüm yazdıklarım gerçektir.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kopyala yapıştır cin'liğinden başka birşey yok bu soruda , soru bile değil aslında..

Aptal lafı ile insanları bir de gizliden trollüyorsun , xper kazanmak için yapıyorsan bilmelisin ki soru şikayet edilip kaldırıldığında bütün gelen xperler artı 5 xper daha elinden geri alınıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Peki rüyalara girmesi?

0|0
    0|0
    • Cin görmek bazen yolculuğa, içki içmeye, bid at işlenen yerlere, kilise ve eğlence yerlerine, Yollarda görülen cin yol kesici eşkiyalara, Cami ve güzel yerlerde görülen cinler onların müslüman olanlarına; Cin çarptığını görmek faiz yemeye, haram kazanmaya, sihir yapmaya yahut dünyalığını yitirerek üzülüp kederlenmesine delalet eder.

• Hayır. Rüyaların devamı tek seferlik birşey değil bu rüyalar hep birbirinin devamı

Erkekler Ne Diyor 11

• Zâriyât Sûresi 56
    Ben cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.

NâsSûresinin 1,2,3,4,5,6 . Ayetinde
    De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”

0|1
    0|0
    • Nas-4- Min şerril vesvâsil hannâs.
      Aptal olan sensin farkında da değilsin. Seninde şerrinden Allah'a sığınırız.

• VALLAHİ şefim bir gece arkadaşlarla cinlerden bahsettik eve gidince soğan kabuğu koy dedi yastığın altına koydum uyudum keşke koymaz olaydım

0|0
    0|0
  • Hayvan öldüren kişi canidir bunların da hepsi saçmalıktır! !

1|0
    0|0
  • 2015'te cine filan inanan insan gerizekalıdır.

1|2
    2|0
  • Yarısı yanlış.

0|0
    0|0
  • Not: öyle bir şey yok :D

0|0
    0|0
  • Kaynak neresi

0|0
    0|0
  • Ben hep baksirla yatıyorum

0|0
    0|0
  • Bilgi için sağol

0|0
    0|0
  • ee nıye yazdın bızı sıcıttırdın kı belkı ben donla yatıyodum bıdaha yatamıcam

0|0
    0|0
  • şu an korkudan öldüm. Aman napacam bennn

Abicim iki otede oyna. ALLAH var herseye cozum var.

0|0
    0|0
    • Domuz büyüsü bir kimseye zarar verilmeden aska bozulamaz. Ya yapılan kişinin imanı çok kuvvetliyse yapan kişiye döner ya da asıl yapılan kişiyi öldürür.

• Öleceğimi bilsem dahi kimseye büyü yapmam yapanda sonsuza kadar lanetlenmiştir.

• Ozman bacım boyle sorular yazma. bildigin gibi onlari cok ovmekte cok konusmakta herkese sikinti yaratir nicikinkzde El-cin degilmi

Kızlar Ne Diyor 4

• Ablacim bir git ya

0|0
    0|0
  • 😱😱😢😢😖😖😞😞😞 bu ne ya 😱😱😱

0|0
    0|0
  • Bir hayvanı öldürmeden önce 3 kere Allah rızası için git demek.. Çok iyi. Aklımda kalsın bu.

0|0
    0|0
  • Durduk yere tak tak sesini ben de duymuştum. masamdan gelmişti sanki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...