Felsefeyle ilginenirmisiniz? ilham gelipte yazdığınız sözler var mı?

merak ediyorum yazdıklarınızdan en azından birtanesini paylaşabilirmisinz rica etsem..

Güncellemeler:
en cok begendiğimi eig yapıcamm.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• …. Dünyada iyi ya da kötü insan yoktur. İnsan kötü olduğunu düşündüğü hiçbir şeyi yapmaz. Yapıyorsa haklı bir sebebi vardır. Kendine göre belki ama vardır. Yoksa vicdanının sesinden kurtulamaz.

1|0
    0|0
    • Dünyada iyi ya da kötü insan vardır. İnsan kötü olduğunu düşündüğü herşeyi yapabilir. Haklı bir sebebi olmasa da yapabilir. Vicdanının sesinden kurtulamayan bir sürü insan var.

Erkekler Ne Diyor 6

• yürüdüm karla kaplı yollarda.. bir ben vardım giden bir de ayak izlerim.. ben gittim o geldi.. hayatta böyle değil miydi, geçmişte bıraktıklarımız da.. nereye gidersek gidelim ' ayak izlerimizdi' geçmişimiz.. ben gittim, o geldi.. ne o yoruldu ne ben.

1|0
    0|0
  • Deha yoktur, sadece üşengeç insanlar vardır. Örnek çamaşır makinesini icat eden kişi ! Belliki yıkamaya üşenmiş. Telefonu bulan kişi yürümeye üşenmiştir, hatta yer çekimi kanununu bulan insan bile o esnada bir ağaç altında oturmaktaydı. Hatırlayalım, hayatımızı kolaylaştıran her yeni teknolojinin ardında üşengeç insanlar vardır.

0|0
    1|0
  • KİTAP yazıyorum şefim biraz zor olsada tamamlıcam

0|0
    0|0
  • felsefe yamam derken bile felsefe yapar insan

0|0
    0|0
  • Düsünmek ya da düşünmemek hayat bunda ibaret

0|0
    0|0
  • İlhamla şarkı yapılır kardeş felsefe için bilmek, düşünmek gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Azerice yazıyorum diye atmıyorum şimdi. Ama bence herkes yazmalı ya, içini dökmeli biyerlere. İnsanın söyleyemediği şeyler oluyo çünki

0|0
    0|1
  • Aşk, hayatta yaşaman için en büyük duygu bence. Birine bağlanmak , sahiplenmek. Gerçi , aldığını nefesi bile geri verirken bir şeyi sahiplenmek ne kadar doğru olurki? Aşkı yaşamayan birine aşkı anlatmak, gözü görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar , zor ve imkânsız. Renklerin güzelliğinden haberdar olmayan birine, nasıl gökkuşağını anlatabilirsinki? Aşk, mutluluk ve mutsuzluk arasındaki ince çizgiyi gösterir sana. Secim yapmayı. Öğretir. Doğru olanları gösterir. Olgunlaşmasını sağlar. Ama gerçek aşkı bulmak zordur. Sana napmis olursa olsun. Eğer o aşkı elinle itersen, gerçek ask gider. Aşk giderse , senelerin gider, senelerin gittikçe kalbin yipranir. Ve hic birşey eskisi gibi olmaz.

1|0
    0|1
    • Aşk giderse , senelerin gider, senelerin gittikçe kalbin yipranir. Ve hic birşey eskisi gibi olmaz.

Yükleniyor...