Nasıl kültürlü olunur?

Evet arkadaslar nasıl kültürlü olunurr? Detayyytyyyyyyyyyyyh

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Herseyin birşeyini , birşeyin ise herseyini bileceksin. Her konuda az da olsa bir bilgin olmali. Uzmanlik derecesinde degil. Cok yüzeysel bile olsa yeter. Genelde güncel konulari icerir kültür. Günceli iyi takip etmen gerek. Artı şu da kültürlü bireyin olmazsa olmazidir ; konuşacagin yerde konus susma, kimsenin bilerek konusmadigi yerde sen bilerek konus ve farkindalik olustur. Ve tam tersi bilmedigin konuda asla konuna. herseyden biraz bil fakat ne olursa olsun dünyadaki hersey konusunda bilgi sahibi olunamaz. O yüzden bilmedigin zaman susmayi tercih et. Bunlar seni karsi tarafin gözünde kültürlü gösterir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• çok okuyup, çok gezerek. Tabi ikisininde yeri farklı. Bir küçük örnek vereyim, 3 defa motosikletle italyayı dolaştım. Aydında okuyan bir kızla tanıştım, Kültür tarihi okuyormuş, dediki sen benim okuduklarımı yaşayarak gerek dokunarak öğrenmişin. Bunun gibi bir şey işte

1|0
    0|0
    • Aynen yaşayarak gezerek çok daha başka...

• BİRAZ kitap biraz GEZMEK biraz İNSANları gözlemleyerek..

1|0
    0|0
  • kitap gazete elinize ne geçerse okumaktan kaçınmayın.. sosyallleşin gezin

1|0
    0|0
  • tahsil yaparak diyecegmde cok kaliplasti buda artik. Baska yol varsa söyleyin banada

1|0
    0|0
  • oku
    yaşa
    ve farkında ol

1|0
    0|0
  • Kitap okumalisin

1|0
    0|0
  • cok kitap oku kkose yazilarini oku uzar gider bu

1|0
    0|0
  • Halk TV izleyerek başla

0|1
    0|0
  • Senden hiçbir şey olmaz :D

0|1
    1|0
  • Gezerek gezemiyorsan kitap oku her ikisinide yaparsan süper olur

1|0
    0|0
  • Okuyarak ve yaşayarak

1|0
    0|0
  • Kitap okuyarak.

1|0
    0|0
  • Her konu hakkında bilgin Olmalı bu da gece gündüz araştırarak okuyarak gezerek olabilir kültür Çok geniş bir konu oturup kalkmadan tut Lehçe Diksiyon mimik hateketleri temizlik eğitim herşeyi içine alan bir konu

0|0
    0|0
  • gazate köşe yazıları okumak, yeni çıkan kitapları okumaka, yartışma programları izlemek belgesel izlemek

0|0
    0|0
  • Kitp oku

0|0
    0|0
  • Kültürlü bir aile ile ;)

0|0
    0|0
  • bir cok konu hakkinda bilgin olur tabi bilmislik yapmamam kaydiyla

0|0
    0|0
  • Damardan alacaksın.

0|0
    0|0
  • Çapraz okuma yaparak. At gözlüğü takmayarak. Kafelerde değil müzik, dans, dağcılık kulüpleri... artık hangisi hoşuna gidiyorsa sosyal aktivitede bulunarak buralardaki seviyeli insanlarla birlikte olarak.

0|0
    0|0
  • Köstebek gilleri izle

0|0
    0|0
  • benimle zaman geçirerek :D

0|0
    0|0
  • sen olamazsın

0|0
    0|0
    • Nerden biliyosun

• ya sen öyle bir konusuyosun ki geziyorum kitap okuyorum diyosun sosyal yönüm iyi babam arkeolog diye hava atıyosun ama hala nasıl kültürlü olunacagını bilmiyosun

• Bak sana az öncede söyledim ne eksik acaba diye sordum dedim. Sen öyle ezerek cevap verirsen bu şekilde cevabını alrsın

• Ülkeni değiştirmekten başlayabilirsin. Zira Türkler biraz bilgili biraz okur olsaydı bu vergiler nereye gidiyor diye düşünürdü.

0|0
    0|3
    • bence sen bir daha tavsiye verme

• He Pardon yanlış kitleye mesaj atmıştım Türkler yücedir Turksen zaten kulturlusun diyecektim :S

• Çok gezerek

0|0
    0|0
  • okuyarak

1|0
    0|0
  • Bimde mevcut, alabilirsin...

0|0
    0|0
  • okuyarak
    gezerek
    kültürlü insanlarla takılarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Okuyarak ve yaşayarak.

1|0
    0|0
  • kulturlu olmak icin merakli olmak sart) mesela simdi kime sorsak kitab okumak der ama internete girib her hangi bir filosof ve ya her hangi bilim adaminin dediyi sozleri aklimizda tutmak biiz konusurken soz ihtiyacimi cogaldir buda kulturun kucuk bir kismi

1|0
    0|0
  • araştırarak bır cok seyden faydsaalı bılgılerın olarakk :)

1|0
    0|0
  • çok okuyarak

1|0
    0|0
  • Kitap oku. Aşk romanları değil saçma sapan.

0|0
    0|0
  • Okuyarak ve bol bol gezerek.

0|0
    0|0
  • Sdfghjk
    sen hayatta olamazsın, biliyor musun

0|0
    0|0
  • Gidip kitap okuyacaksin burada ks de vakit gecirecegine kitap okursun kultutlu olursun

0|0
    0|0
  • Kültür mantarı yiyerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...