Edgar Allan Poe Okur musunuz? Hakkında Ne Biliyorsunuz?

Edgar Allan Poe Okur musunuz? Hakkında Ne Biliyorsunuz?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu burada göreceğim aklıma gelmezdi. Hele ki yarı yaşımda bir delikanlıdan. Öncelikle size selamlarımı sunuyorum.
    Edgar Allen Poe ile tanışmam ilkokul yıllarına dayanıyor. Ünlüler isminde bir ansiklopedim vardı. Orada adı geçerdi. Kim olduğunu bilmezdim. SOnra Kuzgun'u okudum. Çok beğendim. Kimmiş Edgar Allen Poe dedim kendi kendime. Özellikle polisiye eserlerini okudukça daha da ilgimi çekti. Yaşam hikayesi ve hayata bakış açısı 16 yaşında bir genç için oldukça farklıydı. O zamanların şartlarında istediğim kadar okuyamasam da yine de beni etkilediğini itiraf etmeliyim.
    Aslında gerilim ve korku türünden hoşlanmam. Karanlık bir ruh hali içerisinde yazdıkları da pek benim görüşlerime uymuyor ama yine de çok farklı bir tarzı olduğunu kabul etmek gerekir.

Nevermore !

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gotik edebiyatın öncüsüdür. Tüm hikayelerini topladığı kalın mı kalım bir derleme kitabı var. Bir gün alıcam onu. Benim olacak :)

0|1
    0|0
  • Ayyy ben lys edebiyat çalışırken eserlerini ezberlerdim. Acayip ve çapraşık hikâyeler diye bir eseri var

0|0
    0|0
    • Ölümü de hikayeleri gibi korkunç olmuş bildiğim kadarıyla

• Güzel şiirleri var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...