En çok öğrenmek istediğiniz dil?

en çok hangi dili öğrenmek istersiniz?nedeniyle beraber..

0|0
17|23

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Çok az bildiğim İtalyancayı geliştirmek ve İspanyolca öğrenmek.

İkisi de sevdiğim diller ve Fransızca bildiğim için öğrenmemin kolay olacağını düşünmem sebebiyle.

0|0
    0|0
  • ispanyolca, çünkü dünyanın %50sinden fazlası bu dili konuşuyor ve benim görmek istediğim ülkelerin ana dili

1|0
    0|0
  • Fransızca..

0|0
    0|0
  • Danca ve İsveççe. Masal gibi geliyor bana. Tatilde bol bol Danimarka ve İsveç'liye kulak misafi oldum, sanki masal anlatıyor adamlar.

0|0
    0|0
  • rusça ve italyanca. Nedeni rusçanın kökeni farklı ve yapısı türkçeye benziyor, üstelik kulağa çok hoş geliyor. İtaylanca da tarihi ve mesleki sebeplerden dolayı. Üstelik çok şık bir dil.

0|0
    0|0
  • Elfçe... Ama Liv Tyler öğretecek başka yolu yok...:))

İngilizce yeter diye düşünüyorum şimdilik ama öğrenme arzusuna gem vurmamalı; İspanyolca da öğrenmek isterdim.

1|1
    0|0
  • çince :) dünyada 1.5milyar kişi neticede çince konuşuyor. ve haliyle çince bilmek herkezin harcı değil öyle oluncada bu sana iş hayatında avantaj verir :)

0|0
    0|0
  • almanca

1|0
    0|0
  • Rusça , nedenini yazmıyım :D

1|0
    0|0
  • biraz almancam var onu ilerletmek istiyorum.yanına da italyanca yada ispanyolca güzel gider hani.

0|0
    0|0
  • almanca.

0|0
    0|0
  • Je voudrais apprendre le français (google translate sağolsun)

0|0
    0|0
  • Modern Latinceyi öğrenmek istiyorum. Arkadaşlarımla her yerde rahatça konuşmak ama anlaşılma ihtimalini minimumda tutmak amacım.

0|0
    0|0
  • ispanyolca. Konuşmaları, tarzları çok hoşuma gidiyor. Bir de dünyada en çok kullanılan dillerden biri.

0|0
    0|0
    • kardeşim yaa :))) Latin amerika diyorrm başka bişi demiorum... artı en cok konusulan dili bu arada :) bak altta yorumda yazdım zatee :)

• Türkmence,İtalyanca,Arabça,Rusça ve japonca.Öğrenme aşamasındayım.Hepsini öğrenmek ne kadar zaman alır ve beni sıkar bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • japonca adamlara bayılıyorum yaşantılarınada...kültürlerine de ...

0|0
    0|0
  • italyanca

0|0
    0|0
  • ben şahsen arapça öğrenmek isterdim. muhteşem bir dil...çünkü biz osmanlı torunuyuz.

0|0
    0|0
  • Japonca

0|0
    0|0
  • Hola... Como estas ... :P

0|0
    0|0
  • Nijeryaca

0|0
    0|0
  • Mandarin çincesi

0|0
    0|0
    • Nova dostum geleceği düşünerek yapılmış bir tercih gibi geldi bana...

• Az kişi tarafından bilinen bir dil(tabi Çin in dışında az kişi tarafından)

Ve ÇHC dünyadaki ykselişi göz ardı edilemez.

• Fransızca. Telaffuzları çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• fransızca

0|0
    0|0
  • latince

0|0
    0|0
  • iyi derecede İngilizce,fransızca biliyorum almancada çok az düzeyde biliyorum her dili öğrenmek isterdim fırsatım olsa çünkü seviyorum başka dil öğrenmeyi.

1|0
    0|0
    • peki bir kursa giderek mi öğrendin yoksa yurtdışına falan mı çıktın?

• Fransızcayıda ingilizceyide üniversitede okudum bölüm dersimdi ikiside.Almancayı lisede gördüm birde kursa gittim ama ilk düzeyde kaldım ilerletmedim.

• anladım teşekkürler :)

• Korece ve çince öğrenmek isterdim..

ama Türkiye de en çok öğretilmesini istediğim dil Osmanlı türkçesi...

0|0
    0|0
  • ingilizceyi çözdüm sayılır. fransızca öğrenmek istiyorum. aslında irlandacayı da merak etmiştim. latinceyi de. bilmiyorum. fransızcanın okunuşu daha hoşuma gidiyor. hem daha işime yarar.

0|0
    0|0
  • link

Fransızca..:=)

0|0
    0|0
    • ben yorumlarınızdan hareketle romantizm akımına yakın bir kişiliğiniz olduğunu düşünüyorum bu açıdan öğrenmek istediğiniz dilin fransızca olmasını tutarlı buldum...

• bu link,ten sonra nasıl daha da geliştirmek istememki?

• Almanca

0|0
    0|0
  • Korece 'yi şipşak öğreneyim isterdim.

0|0
    0|0
  • ispanyolca. nedenini bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • ingilizce ilerletmek kesinlikle yanına da fransızca matmazel:)

0|0
    0|0
  • almanca

0|0
    0|0
  • zazaca ve ispanyolca

0|0
    0|0
  • ispanyolca

0|0
    0|0
  • kürtçeeee :)

1|1
    4|2
  • Anadil gibi İngilizce ve Almanca. çünkü dünya dilleri bunlar. ayrıca İrlanda'da lazım olacak.

0|0
    0|0
    • ingilizce ve ispanyolca dünyada konuşulan en çok dil bu ikisidir..

• İspanyolca gibi bir şey söyledim mi? En çok konuşulan dil ile dünya dili farklı kavramlar.

• Dünya dili İngilizcedir. Tartışmayın :)

• kuş dili. öğrenemedim gitti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...