20 dakika adlı dizi hakkındaki düşünceleriniz nedir?

izleyen arkadaslar bilir bende biraz önce izledim diziyi fragmanından da benzetiyordum izledim ve net kararımı verdim. sizcede Russell Crowe başrollerini oynadığı kaçış planı adlı filmin tıpkısının aynısı değilmi bu kadar bezerliğe pes deirtiyor bence... siz ne dersiniz ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Zaten o filmden uyarlama olduğunu söylediler :) Ben filmi izlemedim izlemeyi düşünüyorum bir ara ama diziyi beğendim açıkcası.

1|0
    0|0
    • dediler mi bak bundan haberim yoktu ama neden yabancı filmleri yada dizileri uyarlayıp turkıye pıyasasına unuyoruz bızım yazarlarımızın hayal dunyasına ne oldu tusunami olduda yerkle bir mi oldu yaa ayıp ayıp cık cık sınırlendım :))))

• hahahhaa bende sevmezdim çok ama önemli olan başarı değil mi :)

• volki kaçar diyecektiim :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• izlemedim ama doğrudur türk malı

1|0
    0|0
  • ben kurgusunu beğenmedim bir hukukçu olarak saçma buldum dizi amerikadan çeviri olduğundan oranın hukuk ve polis sistemini bizimkine uydurmaya çalışmışlar çok saçma olmuş

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Dün biraz izledim.Ben beğendim. Özellikle o küçük kız çok iyi oyuncu.Ben onu Mustafa Ceceli'nin Es klibinde keşfetmiştim. :)(Eğer o kızsa tabi:)

0|0
    0|0
  • The Next Three Days ve Prison Break karışımı, klasik çakmalık abidesi olmasını beklediğim türk dizisi.

0|0
    0|0
  • Film yönetmenlerinden biri yabancı zaten :) yardımcı oyuncu olarak oynadım oradan biliyorum :)

0|0
    0|0
  • sadece behzat ç ve işler güçleri izliyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaşım türk filmleri ve dizilerinın yarısı kaçak ordan alıntı yapıyorlar ne beklıyosunki.

0|0
    0|0
  • Çalıntı senaryolarla iş yapmaya devam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...