Gitar alcam baslangic icin gitarlar ne kadardir? Saati ne kadardir kursun?

Gitar ogrenmek istiyorum yaklasik kacayda ogrenirim? Herseyi hemen anlayan bir insanim. Hafta da 3 gun kursalacak olursam aylik ne kadara mal olur bana?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da yaşıyorsan ismek kurslarına katıl ücretsiz, ben iki seviye aldım toplamda 1 yıl gittim. Klasik gitar için Arenas marka al 150-200 liradır heralde ve ya akustik gitar olarak Ibanez ama o biraz daha pahalıdır 350 ye almıştım ben. O kurslar haftada bir gündü süre 3 saatti ve 1 ayın sonunda elim alışmaya başlamıştı sonrası geliştirme oldu.

0|0
    0|0
    • Arenas alirim 150 liradan fazla harcayamam diye dusunuyorum :D eger cok calisirsam iyi bir gitarist olur muyum?

• Peki tesekkur ederim :)

• Rica ederim :) arkadaşlarıma da öğretirim arada eğer yardıma ihtiyacın olursa irtibat kurabilirsin 2 haftada şebnem ferah 1 ayda kurt cobain olma garantisi veriyorum :P :D neyse başarılar dilerim :)

En İyi Kız Görüşü

• 50 Tl' ye falan da bulabilirsin. Hobi olarak yapacaksın sonuçta. Ne gerek var 400 TL'lik çalgıya. 20.000 TL' de var. Ne kadar sürede öğrenirim diye bir şey yok. Çabuk kavrayabilirsin ama deneyim gerektirir. Haftada 2 günden fazlasına gerek yok.

0|0
    0|0
    • Neden 2 gunden fazlasina gerek yok ki? Ben gitar da kendimi gelistirip ilerde biseyler yapmak istiyorum bunun icin de 50 liralik mi gene onerirsin?

• Onerilerini dikkate alacagim sagol :)

• Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 3

• 100tl ye kadar bir gitar al çok para verme heves olabilir kursada devletin kurslarına git eger zevk almaya başkarsan baktın ki yapıyorsun özel ders al haftalık 100tl min ödersiniz

0|0
    0|0
    • haftada 1kere ders alsan 1hafta boyunca günde 2saat tekrar yapsan yeterli olur diye düşünüyorum

• Malesef İstanbul da degilim 150 liraya kadar alcam iste

• internetten araştırsana güvenilir siteleri İstanbul dışında böyle şeyler pahalı çükü hep

• 400tl falan gitarlar

0|0
    0|0
  • 80 150 tl arası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...