Türkçe rap dinleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkçe rap dinleyenler hakkında veya t-rap hakkında ne düşünüyorsunuz ben hiç sevmiyorum da...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişte 13-16 yaşlarımda dinlemiş sonrasında bırakmıştım.. Ergenler için bir harika dostum, hele birde elindeki telefona atıp bağırtanlar yok mu...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkçe Rap dediğimizde akla gelen arsız bela, asi stayla gibi kekolar olmasın zira bir o kadar anlamlı şarkı besteleyen genç yetenekler var ve bu sanıldığı kadar da kolay değildir.
    Türkçe Rap bir direniştir, gerçekleri yansıtır ve çicek böcekten değil bize aslında dünyanın, toplumun, politikanın/siyasetin gerçek tarafını yansıtır
    Sevip sevmeme meselesi kişiye bağlıdır ama sırf türkçe rap dinliyor diye birini yargılamayın, nasıl ki o sizi pop ya da metal vs gibi bir tarz dinliyorsunuz diye yargılamıyorsa

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçek anlamda rap yapan kişileri dinliyorsa severim o kişileri. Çünkü rap bir çok şeyi anlatır , sokakları, hayatı, yaşamı, boyun eğmemeyi.

2|0
    0|0
  • Rock candır gerisi pop rap arebesk vs dir

1|0
    0|0
  • ya cocukluktan gelme bir alışkanlığım var sağlam parçaları hala dinlerim ama genel olarak hayır

1|0
    0|0
  • tercih meselesı

1|0
    0|0
  • Rap düşünen beyinlerin kültürüdür, diye boşuna dememişler

1|1
    0|0
  • çok zevksiz olduklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Sagopa harici dinlemem..

1|0
    0|0
  • Arabesk dinlediginin farkinda olmayan kisi olarak bakiyorum :)

1|0
    0|0
  • onlarda insan olarda müzik dinleyebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende sevmiyorum ama trap severim 😄

1|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum. Sevmem, dinlemem, lakin dinleyenlere de laf söylemem.

1|0
    0|0
  • Hemen hemen her tarz müzik dinlerim ama rap müzik bana çok uzak. Dinleyen dinler tercih meselesi

1|0
    0|0
  • Zevksizlerdir onlar ✋

1|0
    0|1
  • Pop dinlemek icin kulaklık Rap dinlemek icin beyin gerekir ;)

0|0
    0|0
  • bende dinliyorum aşığım :)

0|0
    0|0
  • Müzikten çok edebiyatla ilgilendigini dusunurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...