Taylor swift dinleyen :) ?

Evet millet aranızda Taylor swift dinleyen var mı😌 özellikle son albümüyle beraber hitap ettiği yaş aralığı genişledi :) Dinliyorsanız en sevdiğiniz şarkısı hangisi ve neden? :)

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dinlerim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Love story.

İstediği kadar albüm çıkarsın en güzel şarkısı o.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• We are never ever everrrrr, getting back to together...😊😊

1|0
    0|0
  • Ben direk izliyorum

0|0
    0|0
  • hepsini seviyorum hayranıyım

1|0
    0|0
  • yaş aralığı 12-15 ve kız , o kadar yani

2|0
    0|0
  • o kadının kliplerine hastayım kadına hastayım o yüzden

0|0
    0|0
  • Ya hepsini dinliyorum da biri de çıkıp Bad BLood dememiş yazıklar olsun

0|0
    0|0
    • Bad blood 1989 albumunde sönük kalan bir parcaydi ki bencede öyle aman aman bir kalitesi yok sarkinin, klibiyle toparladi durumu ama hem de fazlasiyla :)

• Bence gayet güzel zevk meselesi tabii ki ☺️

• Blank Space :D

0|0
    0|0
  • Bitane şarkısını biliyom
    İ knew u were trouble when u walked iiiin
    So shame on me noooooow

0|0
    0|0
    • Tr de en çok ilgi çeken şarkıları blank space ve i knew u were trouble zaten :)

• Ouuuhhh ouhhhh trabıl trabıl trabıl

• trouble efsane bir şarkı

0|0
    0|0
  • ara da dinlerim en sevdiğim sarkısı 22

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• https://www.youtube.com/watch?v=XPBwXKgDTdE

bir tek bu şarksını seviyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hiç bana hitap etmiyor dinleyenlerinde lise hayallerinde coştugunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Popüler kültüre karşı klişeleşmiş bir anti olma çabası şeklinde goruyorum ben de bu yorumunuzu. Red albumuyle baslayan ve 1989 albumu ile her sarkisina yansiyan tarzindaki degisim ve hitap ettigi yas araligindaki buyuk genisleme farkedilmeyecek gibi degil. Eger hala "lise sanatcisi" olarak tanimliyorsaniz uzgunum ama ya on yargilariniz ve cevreden duyumlariniz sizi tesiri altina almis ya da son yillarda cikardigi album ve tarzindaki degisimi takip edemeyecek kadar pop ve country kulturune uzak kalmissiniz. Bu sadece taylor icin gecerli degil. Ayni yas grubuna hitap ettigi dusunulen selena gonez ve demi gibi isimlerde son parcalariyla disney sularindan ayrildigini kanitlayip tarzlarinda olgunlasmaya yoneldi. Sevmek veya sevmemek bu tamamiyle size kalmis bir durum buna laf soyleme haddim degil ancak tarzlari ve dinlenme kesimi hakkinda ki bu ultra geri yorumunuz pek hos karsilanmiyor, bilmenizi isterim

• Sanki biraz fazla çocuksu =/

0|0
    0|0
    • Bu algıyı son albümüyle yeterince yıktığını düşünüyorum aslında :)

• Yok hayır bad blood albümde sönük kalan şarkıydı aslında ancak o da klibiyle olayi toparladi :) I know places, wildest dreams, clean, this love oldukca basarili parcalar. Telif haklari nedeniyle youtubr dan veya baska bir siteden dinlenilemiyorlar ancak yaklasik iki uc ay sonra wildest dreams'in klibi cikacak o zaman sen de degerlendirirsin durumu :) simdilik blank space veya style dinleyip albumun nabzini tutabilirsin :) ne uzun yazdim yahu, tamam sustum :D

• En sevdiğim şey uzun mesaj😍Tişikkir idirim😘
      Tamam bakarım bi😇

• I Knew You Were Trouble - Style.🔫🎶

0|0
    0|0
  • You belong with me , bana anılarımı hatırlatıyor 😄

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum pek çok itici geliyor

0|0
    0|0
  • Ben bütün şarkilarini seviyorum ya 😊