20 Dakika filmini nasıl buldunuz?

20 Dakika'yı izleyen varmı? Nasıl buldunuz?

Kafanızda soru işaretleri oldumu? Bence süüüper bir film! İlker Aksum ve Tüba Büyüküstün hakkını veriyor

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• ben yarisindan sonrasini izledim ama benim dikkatimi çeken tek şey ilker aksum un performansi o kadar iyiydi ki diziyi gölgede birakti. ben diziden çok ilker aksum u izledim. ve gerçekten dizi için çok önemli bir arti olduğunu düşünüyorum. başka biri olaydi belki dikkatimi çekmezdi dizi. çünkü bazi olaylarin akişinda seneryoda çok düşünülmemiş sanki.

2|3
    1|1
    • evet bencede. herkez ilker aksumu tubaya yakistirmiyordu daha yakisiklisini bulamadilarmi diyorlar falan. Ilker Aksum böyle adrenalin filmlerine yakismaz diye cok yorumlar gördüm. Zaten bu dizinin adrenalinle ilgisi yok ki normal bir tarihci ögretmenini oynuyor ilker aksum ve karisini cok sevdiginden onun icin degisiyor onu hapisten kurtarmak icin güclü biri oluyor. Bence tam ilker aksuma göre rol cokta yakismis dünde herkez gördü iyi bir oyuncu oldugunu. Diziden sonrada hep iyi yorumlar vardi

Erkekler Ne Diyor 13

• tuba yı pek beğenmedim ama ilker aksum hakikaten yetenekli bir oyuncu daha önceki dizilerde ki becerisini kat be kat üste taşımış. izlenir bir dizi gerçekten de. rekabet ettiği dizide sert ve güçlü bence onunla rekabet edebilecek kabiliyette bir dizi olmuş . ellerine sağlık.

1|0
    0|0
  • Ilker şizofreni dizide.tuba ile evli degil. Başkası ile evli.cinayeti ılker işliyor.dizideki olaylar ilkerin hayali.

1|1
    1|0
  • izlemedim fragmanlarına baktıgım kadarı ile yine yerli vasat bir dizi ya biriside spartacus un yarısı kadar bi dizi yapsınya nerede ucuz maliyet varsa bizde o diziler var birkerede paraya kıyın

1|0
    1|0
  • izlemedim ama bakarım

0|0
    0|0
  • kötü .

0|0
    1|0
  • 20 dakika ne ya?

Film mi çıkmış baktımda dizimsi bişey iyice soyutlandım hadi hayırlısı : /

0|0
    0|0
  • dıkkat cekıcı ydı bence.. ama sundurmezler ıse konuyu guzel gıder .

0|0
    0|0
  • televizyon izleyen biri değilim, öylesine açtım ve ilk defa bir Türk dizisi bende Fringe'in ilk bölümü gibi ilgi uyandırdı.

0|0
    0|0
  • hiç sorma neydi o öyle 20 dk da bitti :D

0|0
    0|0
  • İşler güçleri beklerken izlemiş bulundum,pek açmadı beni...

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • konusu ne?

0|0
    0|0
  • 20 dakika film mi olur yaw reklamlar bile yarım saat sürüyo :)

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Cok güzel de film değil o dizi.

3|0
    0|0
  • İlerleyen bölümlerde senaryoyu bildik dizilere çevirmezlerse belirli bir izleyici kitlesi olacağını düşünüyorum. İlk bölümü gayet etkileyeciydi bence.

1|0
    0|0
  • Evet dün izledim ben çok begendim.Tuba büyüküstün zombisi dizide pek gözüme çarpmadı ama ilker aksum'un oyunculugu mükemmeldi.Diziyi haftaya merakla bekliyorum ben izlerken hiç sıkılmadım.

0|0
    0|0
    • Zombimi? Yuh artik. Iyi oyuncu degil deyin eyvallah ama zombi demeyin tas gibi kiza. O zombi ise sokaktaki hatunlar nedir? Yaratik mi?

• Ben tip olarak demedim zombi lafını oyunculuk konusunda bahsettim.Güzelliğine güzel sadece donuk mimikli .

• Evet dogru.oyunculuk zayif.

• Aslında konusu çok ilginç çok güzel ama neden izlerken çok fazla içine çekmiyor izleyiciyi diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • hiçbişey anlamadım. zaten yarım yamalak izledim bir de karışık film iyice kaırştı :D

0|0
    0|0
  • Film 20 dk. mı ?

20 dk. ise şimdi izleyip yorum atıcam uzunsa söyle yarın izleyim

1|0
    0|0
  • İzledim ama bana saçma geldi. İsterse ilker aksum o yalvarma sahnesinde konusmaları kaydeder sonra delil olarak sunardı.Adam herseyi kendi yaptığını itiraf etti o sahnede ama neymiş karısını kaçırcakmış.Saçmalık hapisten karısını kaçırcak 2 çocuğu rezil etcek. kaçak hayatı yaşıycaklar ailecek varmı böyle bişey :D

1|0
    0|0
  • Baltalı İlah: O film değil dizi...

1|0
    0|0
  • arkdaş yalancısıyım , senaryo ve mantık hatalrı varmış :)

0|0
    0|0
  • izlemedim ki

0|0
    0|0
  • Film değil dizi , reklamını çok gördüm fakat izlemedim .

1|0
    0|0
  • film mi ben onu dizi sanmıştım izlemedim

0|0
    0|0
  • izlemedim kiii:)

0|0
    0|0
  • İzlemedim daha. pek tv izlemiyorum

0|0
    0|0
  • çok kötü bence zaten tuğbanın performansı ofsayt ona oyuncu diyenin aklına şaşarım kadın ruh gibi

0|0
    0|0
  • Oyuncular hakkını vermiş haklısın da, dizide bir çok mantık hatası vardı bence.

0|0
    0|0
  • Film mi ? Dizi değil miydi o neyse izlemedim ben.

1|0
    0|0
  • izlemedim, guzel mi.

0|0
    0|0
  • türk dizilerini izlemeyin arkadaşlar tamamen saçmalıyorlar artık bununda sonu gelmiyceksaçma biticek ..bu arada ne filmi ya ben onu dizi diye biliyodum

0|0
    0|0
Yükleniyor...