Hangi filme gitsem?

havadan olsa gerek soğuk kış gününde yapılcak güzel şeylerden biri de sinemaya gitmek şuan vizyonda neler var kontrol etmedim fakat giden varsa hangi film olmalı tavsiyeleriniz lütfen..

Güncellemeler:
sonuçları bakılınca cem yılmaz demiş çoğunluk bugün cem yılmaz ın filmine gidiyorum arkadaşlar teşekkür ederim :)
cumartesi akşamı gittim fakat cem yılmaz ın filmine giremedim seansların hepsi fulldü bende saati en uygun olan çakallarla dans 2 ye gittim güzeldi:) teşekkürler ama hafta içi cem yılmazı kesinlikle izliyecem:)

0|0
12|47

En İyi Erkek Görüşü

• Cem Yılmaz'a git de gül biraz, neşen yerine gelsin. Eski Elif geldi desinler sana ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Çalıntı Hayat filmini beğenmiştim...

0|0
    0|0
  • Kendini mutlu hissedeceğin, sana huzur vereceğine inandığın hangi film gönlünden geçerse ona gt.. Başkalarının bakış açıları seninkisi ile aynı olmayabilir.. Sen içinden geleni seçmelisin..

0|0
    0|0
    • öyle ama yinede fikir almanın iyi olacaüğını düşündüm

• adını hatırlamıyorum ama şu an vizyonda tom cruise un bir filmi vardı.. onu deneyebilirsiniz..

• tarzını soyle derman bulalım. bu sekılde sorarasan sana anna karenına dan

pinin yasmaınd kadar pek cok secenek sunulur.

0|0
    0|0
  • gideceğin film kaç kişilik :) :) ( çok utandım :)

0|0
    0|0
  • cem yılmazı bekliyorum ben cumartesi hobbiti izledim o türleri seversen güzel bir film

0|0
    0|0
    • keşke ankette koyaydım neyse cem yılmaz diorsun hobbit pek tarzım bi film değil:(

• Pi'nin yaşamı(grafikler çok iyi),anna karenina

0|1
    0|0
  • 5-6 senedir gitmedim sinamaya özledim

0|0
    0|0
    • amaan gitmiom ii be

• tolkien okuduysan hobbit e git. okumadıysan cem yılmaz.

0|0
    0|0
  • çakallarla dans 2 devam ediyorsa ona git bence. ama şu var, yalnız mı gidicen, arkadaşlarınla mı, ailenle mi ona göre de değişir sanırım :)

1|0
    0|0
  • cm101mmxi fundamentals kaçırma derim :)

0|0
    0|0
  • gel cem yılmaz a gidelim :D eküri arıyom ben de :D

0|0
    0|0
  • pi nin yasami

0|0
    0|0
  • Ben bugün "Cem Yılmaz – CM101MMXI Fundamentals" a gittim. Harikaydı moralin düzelir, hem daha kimse gitmemişken erken git espirileri sağda solda duyma :)

İyi eğlenceler.

0|0
    0|0
  • bu gece cemyılmaza gidiyorum vizyona girdi

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz tavsiyem

0|1
    0|0
  • vızyondan onerım yok ama HAYBEDEN GERCEK USTU ASKLAR ınternetten ızleyebılırsın oldukca keyıflı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yaşadığın şehirde tiyatro varsa gitmeni tavsiye ederim vizyondaki filmler pek çekmiyor insanı canlı canlı tiyatro iyi

0|0
    0|0
    • tiyatroya denk geldikçe gitmeye çalışıyorum ilk tercihim benimde tiyatro fakat sürekli olmuyor:(

• imkanın varsa netten seyret paranı boşa harcama derim

• Jack reacher iyiydi.

0|0
    0|0
  • en güzeli kışın evde film izlemek kapatıcan ışıkları oh mis gibi; sevgilin yoksa tek tabanca napıcan sinemada :)

0|0
    0|0
  • çakallarla dans filminin ilkini izlemiş miydin.

1|0
    0|0
  • Şahsen ben moskovanın şifresi temeli önermem.İlk film çok daha iyiydi.Onun dışındakilere bakmalısın.

0|0
    0|0
  • ben cem yılmazı oldukça merak ediyrum. bence gidilmeğe değer

0|0
    0|0
  • van gölü canavarına gitinizmi

0|0
    0|0
  • dağ filmini izledin mi?

0|0
    0|0
  • romeo ölmeli

0|0
    0|0
  • cmylmz fena degildi. :) bugün uğradım filme :)

0|0
    0|0
  • cloud atlas güzel filim ;)

0|0
    0|0
  • aşk komedi

0|0
    0|0
  • romantik aşşk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 12

• medyuma gitme ben gittim begenmedim pinin yasamı var ona git ben bugun gidicektim ama sorun cıktı cem yılmazın filmine anna karaninaya da gidebilirsin

0|0
    0|0
  • cem yılmaz'ınki iyi olabilir normalde filmlerini sevmem ama bu defa stand up gösterisi olduğu için iyidir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • celal ile ceren.

Ama film daha cikmadi, haftaya galiba.

0|0
    0|0
  • hobit mükemmellll

1|0
    0|0
  • Life of Pi...çok çok beğendim tavsiye ederim...eğer biraz 'ağır' filmlerden sıkılmazsan Tepenin Ardı da gayet başarılı.

0|0
    0|0
  • hobbite gitmelisin kesinlikle

0|0
    0|0
  • Bugun cem yilmai izledim ve gulmekten karnma agrilar girdi... ztn kendisini cok begeniyordum.. mukemmel brsey cok tavsiyee ediyorummm

0|0
    0|0
  • cem yılmaza git derim bugün gittim çok eğlendim

0|0
    0|0
  • Bugün cem yılmazın yeni filmi sinemalarda gösterime girmiş olmazı lazımdı.İstersen onu izlemeye git.

0|0
    0|0
  • skyfall 007

0|0
    0|0
  • anna karenina

0|0
    0|0
  • anna karenina

0|0
    0|0
Yükleniyor...