Danny darko ve cinnet ( the shining) filmlerini ilk izlemesinde anlayan varmı?

Danny darko ve cinnet ( the shining) filmlerini ilk izlemesinde anlayan varmı? Nasıl buldunuz bu filmleri?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Boyle guzel sorulari gizli sormayin be.

Donny darko shining e gore cok daha karisik ama dahice bir film. biraz sicim teorisi biraz oaralel evren falan. Mad world dinleyeyim iyi hatirlattin bak.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyleydi film bitti hiçbir şey anlamadım resmen. Birde çekim kalitesi falan da kötüydü. Bugün sıkça dinledim o şarkıyı cok güzel bir şarkı

• bergman in persona siyla devam et

• Teşekkürler izlicem

Erkekler Ne Diyor 6

• açıkçası Danny Darko'yu izleyeli baya oldu ama insanların dünyaya iki defa geldiği söylenir. 2. geliş ölümden sonraki geliştir ama o 2. gelişi sadece ölen kişi yaşar. O filmdede Darko başta öldüğü için görmüş olduğu Tavşan ve diğer olaylar gerçek dünyada yaşamış ama ölmemiş olup ölen kişinin 2. kez dünyaya gelişiyle o ölmemiş kişileri kendi kurguladığı olaylar zincirine dahil edişi diye bir yorum yapabiliriz.

0|0
    0|0
  • * utanmasan danyal falan dıcen fılme, 'revolver' ı ızle de beynın yansın

0|0
    0|0
    • Ahaha peki biraz toparlanayım onuda izlerim

• Walla kaç yıl oldu filmin konusunu bile unuttum.

0|0
    0|0
  • Donnie darko cok sıkmsti beni ya

0|0
    0|0
    • Anlaması çok zor ağır bir filmdi

• Böyle seylerden hoslaniyorsan memento filmine bir bak

• Teşeklürler izlemiştim o filmi

• cinneti sallada donny darkoyu ben hala anlamadım o ne l*n öyle

0|0
    0|0
    • Ben bir kaç defa izledim baktım olacak gbi değil filmin analizini okudum ve benim anladığımdan çok çok farklı şeyler anlattığının farkına vardım filmin 😄

• benceşu an bütün bu tarz filmler hepsinin paradoksunda başlangıcında imkansızlık var

• Çok fazla alt metin var anlatılmak istenen görünenden çok daha farklı aslında.

• güzel aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ikisini de izlemedim.:d

0|0
    0|0
  • İkisi de çok iyi filmlerdi aslında bunları anlamadıysan bir de memento izle😄

0|0
    0|0
    • O filmi izledim 😄 bu iki filmide anladım ancak ufak bir araştırma sonrasında. Kesinlikle iyi filmlerdi sadece çok fazla alt metin vardı. Ondan kafam karıştı biraz

• Bana göre de tam tersi sahneler çok etkileyiciydi bence ghajiniye haksızlık olur neyse kapatalım konuyu tartışmayalım

• Zevkler işte boşuna tartışılmaz denmiyo 😄

Yükleniyor...