Bu zamana kadar keşfedip sırf üşengeçliğiniz yüzünden üstüne gitmediğiniz ne yetenekleriniz var?

Gerçekten merak ediyorum. Futbol, yüzme, karate, tiyatro sanatçısı, yazar, ses sanatçısı, bale... her daldan olabilr. Profosyonel anlamda yapmayı kast ediyorum yalnız bilginize. Belki birden fazla yeteneğinizi keşfetmişsinizdir hepsini yazın.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kückkem Tiyatroda oynadım. Okuluna gitmemi söylediler gitmedim :D
    Simdi Amele olduk sürünüyorzz

0|0
    0|0
    • Neden gitmedin

• Aynm öyle bu yüzden her zaman derim yarın kimin ne olacagını nasıl olacagını nerde olacagını Allah'dan baska kimse bilemez :D

• Kesinlikle

En İyi Erkek Görüşü

• voleybol seviyorum güzel de oynayabiliyorum ama üstüne fazla düşmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Amatör olarak resim yapıyorum yağlı boya karakalem vs. Profesyonel çalışmayı çok istedim ama her yıl kurslara kayıt yaptırıp ya hiç gitmedim. Ya da bir iki gün gittim. İstikrar saglayamiyorum kötü oldu tabi benim için 😕

0|0
    0|0
  • Lisanslı sporcuydum ayrıca dans eğitimi alıyodum Oyunculuğum sesim yazdığım şarkılar hitabem resmim şiirim hikayelerim cok iyiydi ödüllerim vardı üniye başlayınca ve kapanınca hepsini bıraktım.

0|0
    0|0
    • Oha bu kadar yeteneğin var ve hiç birini üstelemedin

• Uyu o zaman kardeşim gec oldu zaten :)

• Her fotoğrafta iğrenç çıkmak gibi özel bir gücüm var biraz daha çalışsam zombi olcam Mami.

0|0
    0|0
  • Dans, oyuncululuk

0|0
    0|0
    • Maşallahın var yani. Profosyonel yaptığın var mı

• Peki arkadaşım, nasıl diyorsan

• Yok elbette yapuyorsyndur bisi demiyorum bu konuda daha kimseye ahkâm kesmicem

• çok güzel tenis oynarım da. üşengeçlikten değil üniversite sınavı yüzünden profesyonelleşemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• akıllı ama calısmıyor tıpındeyım ben :D hayatımda hıcbır sey ıcın zorlamadım kendımı :)

0|0
    0|0
    • Ne güzel. Amele olmayı hak etmişsin o zaman.

• Özür diledim?

• ozur dıledıgın halde cumlenın sonunda, sankı ben sana laf atmısım gıbı, daha fazla laf yarısına gıremeyecegım dıyosun, o yuzden bı manası kalmıo...

Yükleniyor...