Sizin de saçma sapan hayalleriniz var mı?

mesela geçen gün şunu hayal ettim. kim milyoner olmak ister e katılıyorum.( insanlara sinir olduğum bir dönemdeyim bunu hayal ederken ) kenan ışık soruyor kiminle geldiniz diye. hiç kimseyle diyorum kimse bilmiyor bile yarışmaya katıldığımı. şaşırıyor kenan ışık. falan filan sohbet ediyoruz. neyse yarışma başlıyor. ne yapacaksın diyor büyük ödülü kazanırsan. bilmem ben plan yapmam diyorum. saçma sapan şekilde bir kerede boşa da harcayabilirim, gıdım gıdım her şeye yararım olacak şekilde güzelce değerlendiredebilirim diyorum. hedefiniz ne kadar diyor. diyorum ya ilk soruda eleneceğim ya da son soruda gideceğim diyorum. bu arada hiç kimseye söylemediğim için telefon jokeri de almamışım. telefon jokerim olmayan ilk yarışmacı olmuş oluyorum. bazen ilgi alanlarıma göre sorular geliyor. kendimi slumdog milioner filminde hissediyorum. neyse düşe kalka geliyorum son soruya. hiç bilmediğim bir soru geliyor. joker moker de kalmamış. kenan ışık kafamı bulandırıp duruyor (bu arada çok seviyorum bu adamı keşke iyileşse hemen) neyse kararımı veriyorum sallıycam ama açık açık sallıycam demiyorum. kenan ışık diyor bilmediğiniz bir soruda cevap vermek ne kadar doğru diyor. diyorum ben demiştim ya ilk soruda elenceğim ya son soruda gideceğim diye. ilki gerçekleşmediğine göre ikinciyi gerçekleştireceğim birazdan diyip soruyu emin bir şekilde cevaplıyorum ve doğru çıkıyor. yarışma yayınlandıktan sonra tüm tanıdıklar beni konuşuyor.

Güncellemeler:
gncl

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu ben de hayl ediyorum ama sonnsoruda telefon la joker hakkimi kullaniyorum babami ariyorum. baba sen simdi den ev bak guzel bir ev.1 milyonu aliyorum deyip son kararim subsik diyorum ve kim milyoner bitiyo mansetlerdeyim

0|0
    0|0
    • o tarz versiyonunun hayalini de kurmuştum :D yaşandmıştı ya çünkü öyle bişey yabancı versiyonunda bize de ilham olmuş :D

• Evet yasandi amerikada :)

En İyi Kız Görüşü

• inş olur bee kanki.:D ben de leonardo'yu bir range rovera atsam diyorum işte.:')

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana her hafta sayisaldan büyük ikramiye cikiyo, onu nasil harciyacagimi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben dahil kimse bu uzun paragrafı lütfedip okumaz ama oluyor benim de arada saçma hayallerim.

0|0
    0|0
  • hayal sonucta sacma sapan unutuyorum sonra zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim 3-4 tane daha hayatım var be :)) her akşam farklı kişiliklere bürünüyorum ahfoa

0|0
    0|0
  • Hayal etmek güzeldir ama sınırlar, sadece sınırlar...

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir hayalim yok :/

0|0
    0|0
  • Hayallerde saçma sapan diye bir şey yoktur bunu unutma

0|0
    0|0
    • çünkü adı üstünde, hayal...

Yükleniyor...