Sarah Jio hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sarah Jio hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yazar nasıl? Anlatım biçiminden temasına kadar...

Bakalım benim gibi düşünen olacak mı. :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• sarah jio yaşadıklarını başkasının bakış açısıyla anlatıyor. ama etkileyici v sürükleyici yazıyor. yazarken her yazdığı satırı etkileyicimi dğilmi diye okuduğuna eminim. ama ben yazılarını seviyorum. yazış biçimini ve yazarkenki tutumunu beğeniyorum. sadece kitabın sonunda bira sıradanlaşıyor..

0|1
    0|0
    • Tam benim düşüncem. Kitabın sonunu anlayabiliyorsun. Heleki diğer kitaplarını okuduysan başka kitabı okumana bile gerek kalmıyor resmen.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence gayet basarili bir yazar ben kitaplarini beğenerek okudum sıkıcı degil akışkan

0|1
    0|0
    • Aynen öylede kitaplarındaki tema hep aynı şeyler değil mi?

• Evet hep ayni tema uzerinde duruyo ama ilham belki o sekilde geliyodur ehehebd :D ben böğürtlen kısı ve son kamelyayi okudum

• Böğürtlen Kışına lafım yok. Anlatım tarzıyla kendini hissetriyor. O kitabı okuduğumda dedim bu yazarın tüm kitabını okurum. Son Kamelya ve Yoğmur Sonrasını okudum sonra durdum. Neden teme hep aynı kıtabın sonunu az buçuk anlıyosun. :)

• Sürükleyici bir dili var bence böğürtlen kışını okumuştum gayet güzeldi

0|1
    0|0
    • Böğürtlen Kışı gerçekten güzeldi. Yazarın diğer kitaplarını okudin mu?

• En azından ben öyle düşünüyorum diğer görüşlerede bir bak istersen.

• Olur bakarım

• Cok guzel yaziyo sicak bir uslup

0|1
    0|0
    • Katılıyorum, gayet samimi duruyor.

• kitapları mükemmel ondan başkasını okuyamıyorum

0|1
    0|0
    • Kitapları bitince farklı kitaplar okursun en azından.

• Mükemmel yazar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yorumlara baktim da yazarmis ne konuda yaziyor daha cok kitaplarini onerir misin hacı?

0|1
    0|0
    • Roman yazıyor temasında genelde aşk ve cinayet var. Ben sadece sana Böğütlen Kışını oku derim. Diğer kitaplarını okumuş sayılırsın. Neden böğirtlen kışı dersen anlatım tarzı çok farklı ve hoş.

• Bunu aklimda tutucagim sagolasin :D

• Sende sağol. :)

Yükleniyor...