Hoşunuza giden sürükleyici ilginç gelen gizemli bir kitap var mı?

sizinde hoşunuza giden sürükleyici ilginç gelen gizemli bir kitap var mı

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim favori yazarım Kesinlikle TREVANIAN dır..

İnfazcı ve Hesaplaşma ( seridir irbirinin devamı )

Şibumi ( Kesinlikle diğerlerini okumasan bile okuman gereken bir kitap derim)

Katya'nın Yazı ( Güzel Bir kızın Aşk namına yaşadıkları )

bunalrı şiddetle tavsiye ederim..

Severk ve heycanla bir solukta okuduğum 2-3 yazar daha var istersen onlarıda yazarım..

NOT : TREVANIAN yazarın takma adlarından biridir. Nicholas Seare de bir başka takma adıdır. yazarın gerçek ismi Rodney William Whitaker dır. ve kişinin mezarının yeri bilinmmektedir saklanmıştır. yazar öldükten sonra evindeki taslaklar bulununca kim olduğu öğrenilmiştir.

Son olarak Yazarın bir romanında anlatıldığı şekilde bir müze soygunu yapıldığından kitap toplatılıp tekrar basıma verilmiştir ve sonraki kitaplarında detaylar biraz daha kısıtlanarak yaılmıştır. Ama bu bile yazarımızın hayal gücünü zerre kadar etkilememeiştir.

İyi Seyirler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yenilerden empatı ve , tanrılar okulunu onerebılırım, bu ıkısını bende okumadım ama kım okuduysa methedıyo , benım okuyupta ck sevdıgım bı kıtap olarakta , nictzhe den boyle buyurdu zerdust , ama ben roman okucam dersen gotheden genc werterın acıları nı oku , efsanevı bır kıtaptır 3 saatte bıtıtrsn :) ama kıtapların hangı yayın oldugunu onem ver , kotu bı yayından alırsan boktan bı roman gıbı gelebılır

0|0
    0|0
  • vadideki zakkum-balzac

3|0
    0|0
  • 1984 diyesim geldi.

0|0
    0|0
  • Jean cristophe grange nın sıyah kan adlı eserını oku tuylerın dıken dıken olcak

1|0
    0|0
    • kitap hakkında biraz bilgi verir misin

• Jacques reverdi diye bır katıl yakalanıp hapse atılıyor. Kadınları öldüren bu katılın bır sebebı var. Bir gazetecı bu sır perdesını cozmek ıcın kendını kadınca tanıtıp katile mektup yazıo ve sırlar öğrenılıyor kıtap sonunda katile hak vereceksın

• polisiye romanları tercih ederim

0|0
    0|0
  • taht oyunları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kesinlikle muazzam bir kitap link ~

0|0
    0|0
  • Puslu Kıtalar Atlası.

0|0
    0|0
  • Leyleklerin Uçuşu - Jean Christophe Grange

1|0
    0|0
  • Ne tarz bir kitap istiyorsun ona gore siralayacagim.Roman turunde mi?

0|0
    0|0
    • ilginç bir kitap polisiye de olabilir aşk da olabilir farketmez sürükleyici olsun yeter

• Ahmet ümit bab-ı esrar tavsiye ediyorum.

• 0|0
    0|0
  • patti smith -çoluk çocuk

0|0
    0|0
  • bu aralar tess gerritsen asla arkana bakmayı okuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...