Sevdiğine bir kitap edecek olsan bu kitap hangisi olurdu?

Sevdiğine bir kitap edecek olsan bu kitap hangisi olurdu? Uzun lafın kısası kitap önerisi istiyorum :D #SezaiAcima

Güncellemeler:
bu kadarcık mı? #SezaiAcima

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• dorian grayin portresi :) okusun da karşılıklı konuşak :D

0|0
    0|0
    • Ne anlatıyor :)

• genç saf dorianın nasıl değiştiğini, güzellik ve gençlik kavramını ön planda tutarak, bazen de ahlaka değinerek anlatan bir roman. İçindeki cümleler uzun uzun üzerinde durulması gereken düşünceler.
      yazar kitabındaki karakterler için şöyle demiş
      Basil Hallward kendi hakkımda düşündüklerim
      Lord Henry dünyanın hakkımda düşündükleri
      Dorian -belki başka yaşlarda- olmak istediğim.
      yani kitapta bir nevi yazarı tanıyoruz.
      kitaptan bir cümle : "Vicdan ve ödleklik aslşında aynı şeydir, Basil. Vicdan şirketin piyasada bilinen adıdır, hepsi bu"

• Tabiki de grinin elli tonu

0|0
    1|0
  • Genç Werther'in Acıları. ya da Öteki.

0|0
    0|0
  • Zaman yolcusunun karisi

0|0
    0|0
  • Ask ve gurur

0|0
    0|0
  • Eyvallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Glenn Maede - Buz Kapanı (Harika bir polisiye, macera, gerilim! en beğendiğim kitap diyebilirim)

Frank Schatzig - Sürü (Bilimkurgudan hoşlanıyorsa ve küçük yazılı 1000 sayfaya yakın kalın kitap okuyabilirse)

Wilbur Smith - Güneşin Zaferi (Tarihi roman tarzı şeylere ilgisi varsa, biraz kalın ama)

James Patterson - İlk Ölüm (Polisiye, çok hoşuma gitmişti)

Gaston Leroux - Sarı Odanın Esrarı (Hayatımda okuduğum en heyecan verici ve sürükleyici kitaptı diyebilirim 100 yılın polisiye romanımı ne şeçilmişti)

Dean Koontz - Kurbanlar (Gerilim korku tarzı)

Robin Cook - İstila (Müthiş bir konusu var herhalde 12 sene oldu ben o kitabı okuyalı bir kaç yıl öncede filmi çıktı)

Micheal Crichton - Av (Bu da ilgiç konulu bir eser, bilimkurgu gerilim karışık)

Jean Christophe Grange'ın tüm eserleri Macera-Polisiye-Gerilim olarak

0|0
    0|0
  • AŞK BİZE YAKIŞTI şefim

0|0
    0|0
  • s. ktir et diye bir kitap vardı ben onu almıştım sonrada hayatta her ne olursa s. ktir et biz bize yeteriz demiştim bende işe yaramıştı

0|0
    0|0
  • Cengiz Aytmatov Toprak Ana

0|0
    0|0
  • game of thrones krlların çarpısması

0|0
    0|0
  • Kinyas ve kayra

0|0
    0|0
  • şiir kitabı olurdu nazım hikmetin