Barbaros Şansal şerefsizinin Şehitlerimize uzattığı dil?

Barbaros Şansal denilen adi şerefsizin Şehitlerimize yönelik attığı iğrenç tweet'i gören oldu mu?

"Hala şehit diyorlar. B. k yoluna gitti niyazi lafını bilmiyorlar" demiş kendisi.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendi b*k yolunda asıl , haberi yok şerefsizin

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• hemen olduğu gibi kapmak yerine biraz daha düşünüldüğünde aslında şehidimize laf söylemediği olayları eleştirdiğini fark edebiliriz.
    tabi bunu böyle düşünürsek kitleleri yönlendiremeyiz dolayısıyla istediğimiz pisliklere kılıf uyduramayız. o yüzden insanlar bu şekilde kışkırtılarak kontrol altında tutuluyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben şu an duydum ama orada şehide laf ettiğini sanmıyorum. Beleşten gençleri ölüme yollayan iğrenç yönetim sistemine laf etmiş gibi geldi bana.

0|2
    0|0
  • Yalan mı? Madem şehitlik dedikleri kadar yüce mertebe , Başbakan çocuklarını neden gönder miyor? Madem bu dunya gecici işte yollasın şehit olsun , ebedi cenneti kazansın. Geçin bunları efendiler , kimse dinden tam olarak emin olamıyorum çünkü yeterli kaanıt yok !

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey anlamadım😪😪

0|0
    0|0
    • Bak sen hep bunu kopyala yapıştır yaparak xper kasıyorsun. Görmedim zannetme :)

• Suç mu sanki.
      Ayrıca kopyala yapıştır falanda yapmıyorum.

• barbaros şansal'ı sevmem ama orada şehitleri değil yönetimi eleştirmek istemiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Burada şehide edilen bir laf yok.. Burada hükümetin o genci gozgore gore harcadığını ve harcattigini kastediyor.. Adı şerefsiz demeden önce bir düşün, ne demek istemis.. Ve söylediği lafa ben de katılıyorum.. Devletle HDP nin igrrnc çekişmelerinden dolayı bu çocuklara ve analarına eslerine oluyor olan.. Ve evet b. k yoluna gidiyorlar. tabi ki şehitler.. ama resmen sebepsiz yere ölüyorlar. Çok doğru bir laf.

0|0
    0|0
  • Barbaros şansalı sevmem lakin orada direk anlaşıldığı gibi söylemediği çok açık aslında boşu boşuna hiç uğruna öldüklerine vurgu yapıyor sisteme vurgu yapıyor doğru düzgün eğitimi olmayan askeri eğitimli teröristlerin üzerine sürülmesine onlar ateş açmadan ateş emri verilmemesine vurgu yapıyor. bir düşünellim Ailemizden biri çatışmada ölse gurur duyup şehit verdik diye övünürmüyüz yoksa sisteme lanet eder haybeye kardeşimi oğlumu kaybettim diye kahrolurmuyuz

0|0
    0|0
  • Şehitlikte ölçü bildiğim kadarıyla Allah yolunda ölmektir. Yani asıl olan niyet demek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • görmedim valla

0|0
    0|0
  • Orada sistem eleştirisi var.
    Anlayana tabii...

Boşuna "Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar." dememişler.

Birileri, şehit edebiyatı yapa yapa,
    gencecik canların ölümüne acımadan,
    ceplerini dolduruyor.
    Olan biten bu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...