Sanat sen olsaydın, senin için soyunulmasını ister miydin?

Sanat sen olsaydın, senin için soyunulmasını ister miydin?

Güncellemeler:
Not: Aklınıza çeşitli fantaziler gelmesin..

Soyunanların içinde, erkek, kadın, bebek, yaşlı, şişman, çirkin vs vs... kısacası aklınıza gelebilecek her türden insan var..

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Istemezdim yapıp yapıp üstüme atmaları beni deli ederdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sanat ben olsam neden soyunulmasını isteyeyim ki? Gerek var mı benim icin soyunmalarına. Sanatın binlerce ceşidi var bu soyunmak olamaz. soyunmak 100 kişinin bakış acısından ele alırsak en fazla 3-4 tanesi sanat sanar amaneyin sanatı oldugunu cözemeyen tiplerden oluşur bu 3-4 kişi de. digerleri ise sadece fantazi ürünü olarak görür.Tıpkı moda gibi...

0|0
    0|0
  • istemezdim ben zaten sanat için soyunanlara acayip gıcık oluyorum bence onun zaten soyunası var da sanatı kılıf yapıyorlar gibi geliyor benim fikrim bu

0|0
    0|0
  • Hepsi sanatçıların suçu, sanatın bi' günahı yok ( erkek ,yaşlı, şişman,çirkin vs. işin içine girdiği için)

0|0
    0|0
  • çıplaklıkla da gayet estetik işler yapılabilir.çıplaklık yalnızca p*rnografi değildirki.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • sadece bayanların soyunmasına izin veren bir sanat olurdum ve evet isterdim:))

0|0
    0|0
  • o zaman estetik kaygı taşımayanları kabul etmezdim tabi:)

0|0
    0|0
  • ... Kim soyunacak?

0|1
    0|0
  • hayir demezdim galiba

1|0
    0|0
  • nü resim çekmeye bayılıyorum soyunsunlar !

0|0
    0|0
  • Sanat için değil para için soyunuyorlar.

para olsaydım zaten sadece istediklerimi soyardım:D

0|0
    0|0
  • Yoo gerek yok.. Curvy bir kadın, mayosu ile poz verebilir, yeterli..

0|0
    0|0
  • Hayır böyle saçmalık olmaz.Tamamen soyunmak için bahane

0|0
    0|0
  • Fikri soyunacaksa istemezdim :)

0|0
    0|0
  • isterdim tabikide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kim olduğuna ve ne amaçla soyunacağına baglı :))

Senaryoda degılde kurgulanan konunun önemli bir öğesi ise soyunmak soyunsun tabıı kıı :)

0|1
    0|0
  • sanat için vücudunu teşhir edecek soyunacak insanlara ihtiyaç yok ki! istemezdim tabii ki. ha ha :) bebek neden soyunsunn, kıyamam ayoll. zaten o başlı başına bir sanat eseri :) giyinik şöyle önünde koca yaş pasta, ellerini pastaya daldırmış, eli yüzü çikolataya bulanmış, gözleri iri iri bi bakınsınn dünyanın en güzel fotografı al sana.

0|0
    0|0
  • hayır istemezdim.

0|0
    0|0
  • kimin soyunacağına bağlı olarak düşünebilirim :)

0|0
    0|0
  • hayir istemezdim

0|0
    0|0
  • sanatın gözleri yaşlı..:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...