Kitap okumayı sever misiniz?

Malum yaz tatili, benim için bol bol boş vakit demek. Önerebileceğiniz, yakın zamanda okuduğunuz beğendiğiniz kitaplar var mı? Tür hiç farketmez.

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Ümit'in kitaplarına bakabilirsin (Sultanı Öldürmek, Beyoğlu'nun En Güzel Abisi, Bab-ı Esrar)
    Kült eserler okumak istersen
    George Orwell'e göz atabilirsin (1984-Wigan İskelesi Yolu,1984, Londra ve Paris'te Beş Parasız, Hayvan Çiftliği)

Polisiye-BilimKurgu
    Dan Brown (Melekler&Şeytanlar, Cehennem, İhanet Noktası)

Dünya Edebiyatı
    Dostoyevski bütün eserleri diyebilirim :)

0|0
    0|0
    • çook teşekkür ederim, inceleyeceğim. :)

• haahaha işte bittiğim replik. :D ross'un da o her şeyden ümidi kesmiş halde "hi" deyişi beni bitiriyordu. :) friends izleyen biriyle sohbet etmek çok eğlenceli cidden. etrafımda pek rastlamadığım için, hep ben öneririm arkadaşlarıma başlayın diye. :)

• ilk 5 sezonu 1 haftada izledim :D sonra yıllık iznim bitince işte şimdi işten dolayı seri bir şekilde izleyemiyorum :/ 2. hatta 3. kere baştan izleyen arkadaşlarım mevcut :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• SEVERİM..
    ŞÜPHE okuyorum şu an

0|0
    0|0
  • seviyorum tabi kitap sevilmez mi. şimdi ulusların düşüşü diye bir kitaba başladım. bundan önce dünyayı sarsan 5 gün'ü okudum, sana önerebilceğim kitap da çanlar kimin için çalıyor. tabi eğer okumadıysan.

0|0
    0|0
  • Akıcı bir kitapsa severek okurum

0|0
    0|0
  • Atsız-Bozkurtlar.

0|0
    0|0
  • benle kitap çok farklı kişiler

0|0
    0|0
  • Genelde hayır.