Fransızca şarkı önerisi olan var mı?

Hep ilgi duymuşumdur bu dile.Çoğu kişinin aksine aslında kulağıma en hoş gelen dillerden biridir. Duyguların en iyi anlatılabildiğini düşündüğüm dillerden de biri.Özellikle duygusal bir şarkıyı vazgeçilmez kılar adeta büyüler. Güzel bir öneri bekliyorum sizden.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Zaz'ın şarkıları iyidir:)

0|1
    0|0
    • belle historie tarzı bir şey lazım bana :)

• O zaman bu şarkı tam da sana göre.

Indila - Dernière Danse

• Derniere Danse bir kişi tarafından daha önerilmiş aslında istediğim eski bir parça hani unutulmaya yüz tutmuş denir ya sadece kendimin sözlerini sahiplenebileceği ve kendimi bana anlatan bir şey :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • Noir Desir- Le Vent Nous Portera pc de olsam atardım bir kaç tane... Mesela Notre Dame de Paris muzikalini ızlee. .

0|1
    0|0
    • Notre Dame de Paris i dinledim :). Le vent nous portera da aynı şekilde aradığım işte bu tarz aslında le veunt nous portera da ki sakin akış gibi

• Soruyla olan bağını kopartabilir isterse. Kaldı ki burası bir forum sitesi.

Biz en iyisi doğru olanı yapalım. Konuşmamız sizi rahatsız ediyor mu @TheArrivals?

• Kişisel değil konu başlığı 'Fransızca' şarkı önerisi olan var mı 'soranla bağ kurmadan' ve 'Fransızca' olmayan parçalar paylaşıyorsunuz. Ayrıca ben kendi bağımı kopartmak yerine 'sormuş olduğum' soruyla cevap veren siz 'soruyla alakası olmayan' ve en önemlisi 'fransızca şarkı iiçermeyen yorumlarınız' nedeniyle soruyla bağınızı koparırsanız memnun olurum. İyi akşamlar. Eğer hala yazmaya devam ederseniz size hiçbir şey söylemeyeceğim bir daha yazmayacağım da ancak bu seviyede bir insan olmadığınızı bilgili kültürlü ve oldun bir insan olduğunuzu düşünüyorum. İyi akşamlar size

• derniere danse

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • S. o. s 👍😊😊

0|0
    0|0
  • katılıyorum bir şarkı varda bulabilirsem atarım :)

0|0
    0|0
    • Noir Désir - Le Vent Nous Portera biri de diğerini hatırlamadım. Bu şarkı da mükemmel değil ama fonda çalarken internette gezinmek zevkli oluyor bence :)

• Şarkıyı biliyorum , güzeldir :).

Erkekler Ne Diyor 2

• Papaouttai, Andalouse ve On Lache Rien bende fransızca öğrenmeye başlamak istiyorum

0|0
    0|0
  • ingilizce dinlerim genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...