Kim Bu Aamir Khan?

Hintli oyuncu olduğunu biliyorum ama niye bu kadar ünlü niye bu kadar seviliyo ülkemizde?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• filmleri boş değil. genelde toplum ve sosyal ilişkiler hakkında senaryoları var. bu yüzden filmleri kaliteli ve izlenmeye değer. doğal olarakda insanlar onu seviyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kötü filmlere tepki olarak doğduğu için.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sempatik bir adam. Sebebi odur. :):

0|0
    0|0
  • Mesela filminde cinsel içerikli bişi bulamazsın ve çoğu filmi de sonunda ders vericek nitelikte. Eğitim sistemide güzel değişiklerini mecliste söylemiş birisi ve müslüman olması da +sıdır :D

1|0
    0|0
    • Eğitim sistemi mi bizdeki oyuncular hiç karışmaz böyle şeylere

• Bizim sanatçılarımız illumunatinin elinde normaldir hepsi pkkyi (İsrail) destekliyor

• Bizim sanatçılar kadar kaypak şerefsiz birileri daha yok valla

• iyi bir oyuncu, yüz mimikleri iyi, yaşlı olmasına göre 30 yaşındaymış gibi görünüyor ve filmleri insanların hayatlarından parçalar içeriyor.

1|0
    0|0
  • Aamir khan çoğu filminde insanları etkilemeyi başarmıştır.
    Filmlerini izleyin yeter.
    Her çocuk özeldir (ilk yarım saatinde oynamıyor o yüzden başları sıkıcı olabilir)
    3 aptal (Mükemmel)
    Ghajini (Mükemmel)
    PK (Mükemmel)
    İzleyin sadece.

0|0
    0|0
  • Filmleri çok güzel de ondan bir de elaman karizmakik 50 yaşında olmasına rağmen

0|0
    0|0
  • Oyunculuğu çok iyi olduğu için olabilir

0|0
    0|0
  • yetenekli bir adam

0|0
    0|0
  • bizim ali ataya benziyo :D

0|0
    0|0
  • Git bir filmlerini izle anlarsın😕

0|0
    0|0
    • Hangisini mesele

• Ghajimi 3 idiots fana her çocuk özeldir vs vs ama kesin izle nasıl izlemezsin anlamadım bir kız nasıl fana yı izlemez izlede erkek gör😕

• Tamam 😄

• E güzel insan

0|0
    0|0
  • çok iyi filmleri olan bolywood yıldızı müslüman dügün karekterli bir insan

1|0
    0|0
    • Düzgün karakterli mi mesela?

• Mesela filminde cinsel içerikli bişi bulamazsın ve çoğu filmi de sonunda ders vericek nitelikte. Hindistanda meclise çıkmış birisi ve eğitim alanında önemli icraatlarda bulunuyor.

• Bayağı aktif bir insan o zaman hindistanın ileri gelenlerinden diyebilir miyiz meclis falan 😄

• her rolün altından başarıyla kalkıyor

0|0
    0|0
    • Ama niye bu kadar seviliyo ülkemizde

• bn cok sevıyorum neden turk fılımlerındekı oyuncular sevılıyorsa o da sevılıyor. bnce harıka

0|0
    0|0
    • Benim merak ettiğim ülkemizdr niyr bu kadar seviliyo en çok dan sayısı yabancılardan vu adama aitmiş ülkemizdeki

• Kore film ve dizilerini hiç sevmem

• bn asya - kore artk her nyse onların dızılerıne bırd ehınt fılımlerıne hayranım. bayılıyorm gercktn cok hos ve guzel fılm yapıyrlar. Turk dızılerınden ıse kıralık ask ve kalbım ege de kaldı ızlıyorm. onun dısındakılerı acıpta ızlemyıorm bazn kardeslerım ızlerse onlarla bakarım

• Çünkü kaliteli ve anlamlı işler yapıyor. Her filminde içine dokunuyor insanın.

0|0
    0|0
  • Harbi ya

0|0
    0|0
  • ilk kez duydum bende

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• filimleri var hem yönetmen hemde çok başarılı bir oyuncu filmleri çok anlamlı muhteşem düşünülmüş kaliteli filmler.
    3 idiot
    ghajini
    her çocuk özeldir
    bu üç filmi izle sonra zaten anlarsın :)

0|0
    0|0
    • Peki senin sevme sebebin ne iyi film yapması mı

• Adam bana göre karizmatik. :D Ayrıca sempatik
    Herşeyi geçtim adamın her işi başarılı

1|0
    0|0
    • Adamın resmine baktım cidden öyle

• samanyolundaki Salih=Aamir Khan bence :D ama hoş adam sevilesi yani

0|0
    1|0
  • Filmleri çok iyidir kişiliğide öyle bence ve cidden çektiği filmler anlamlı ve hayattan dersler veriyor..

0|0
    0|0
  • Filmleri çok güzel hatta 'ghajini'yi ve 'her çocuk özeldir'i tavsiye ederim. Bide müslüman.

0|0
    0|0
  • Aşırı sempatik ve sevilesi. Çokta iyi bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • Filmlerinde ki rolleri ve başarısı onu dikkat çekici yaptı ayrıca sadece bizim ülkemizde değil bir çok yerde seviliyormuş adını taşıyan prodüksiyon şirketi vardı galiba bence oyunculuğu ile sevdik

0|0
    0|0
  • Sağlam filmleri var. Sempatik biri. Aynı şarap gibi. Yıllandıkça değeri artan bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • Sempatik biri ve filmleri eğlenceli olduğu kadar öğretici de

0|0
    0|0
    • Eğlenceli mi oluyo ben de öğretici deyince sıkıcı hayal ettim

• Hem çok eğlenceli hemde öğretici mesela pk ghajini falan bunları izle hem duygusallığı hem de eğlenceyi bir arada yaşıyorsun

• bir ben sevmiyorum sanırım

0|0
    1|0
Yükleniyor...