Müslümanlara Terörist diyenlere cevabımız?

Müslümanlara Terörist diyenlere cevabımız? Müslümanlara Terörist diyenlere cevabımız? Müslümanlara Terörist diyenlere cevabımız?
Müslümanlara Terörist diyenlere cevabımız?

• Haklısın katılıyorum
    69% (9)57% (8)63% (17)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    31% (4)43% (6)37% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelle
Yoruma açığız Allah'ın izniyle her soruya bir cevabımız olacak.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok doğru kardeşim a dedim katılıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• katılmıyorum müslümanlar da az değil

0|0
    0|3
  • İslamın felsefesi mükemmel, ama uygulanması çok özürlü
    bunu müslümanlıga veya islama bağlama insanlara bagla okey?

0|0
    0|0
  • müslümanların adı çıktı 9 a inmiyor 8 e.

0|1
    0|0
  • Bu güne bakarak konuşursak 21 yy terörist kimler?

0|0
    0|3
    • Kabalığı yüzünden değil. Cevabım var dedikten sonra kendi düşünceni argümanlarla korumanı bekledim. Çocukçası saldırarak değil.

• tamam özür dilerim biraz sinirliydim sanırım soru sormak en dogal hakkınız tabi isterseniz özelde de tartısabiliriz seviyeli bir şekilde :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunlarin aralsinda hep islam dusmani masonlar var. Onlar islamin kotu gorulmesini istiyor. medya falanda bunlarin arkasinda bide mesela ikiz kulelerde amerika tarafindan yapilmistir. isidde buyuk dwvletler tarafindan kurulmustur gibi aslinda muslumanlar sucsuz

0|2
    0|0
  • Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Bu ABD devletinin casuslar sayesinde olmuştur. Eğer gerçek İslama bakarsanız vahşeti kınadığını görebilirsiniz. BU huraflerden tutun şeyhler filan Asıl islamın öğrenilmesini istemiyorlar çünkü öğrenirlerse sonuçları dünyayı sarsıcaktır onun verdiği mesajı anlamak lazım bu yüzden Türkiyede felsefe okulu yok felsefe dini anlamanın yoludur felsefe olmazsa din tartışılmaz din sorgulanmaz istediğinizi yaptırabilirsiniz Ama kuran sorgulayın diyor okuyun anlayın mantığınızı kullanın diyor dünya bunu istemiyor cahil okumayan sorgulmayan insnalar istiyor eğer terörle mücadele etmek istiyorsak islamın felsefesini anlamaılıyzıki çözüm islamdır

0|1
    0|0
  • İşid ya da başka terör örgütlerinden oluştu müslümanların savaşı saçma sapan tarihlere gitme yakın zamanımıza gel billadin müslüman o kadar insan canı aldı sen zannediyormusun ki hizbbulha bitti yılların hizbullah terör örgütü oldu işid İŞİD ALLAH u ekber diyor 1 dakika sonra kafa kesiyor RABBİM İN gönderdiği hangi kitapta verdiğim canı al diyor ki şuanda müslümanlar can alıyor saçma sapan konuşma.

0|0
    0|1
  • Ama bizde de suç olduğunu kabul etmek gerekir. Biz yeterince selefi-tekfiri ideolojie karşı çıkmadık ya da derdimizi iyice anlatamadık.

0|0
    0|0
  • Ne tesadüf ki hiç birinde ateistlerin parmağı yok

0|0
    0|0
  • Fazla alıngansın

0|0
    0|0
  • kimlerin soykırım yaptığı belli. islam terör dini değil

0|3
    0|0
  • cogu terorist eylemler muslumanlardan cıkıyor. kıtlesel savaslar terörizme gırmez

1|0
    0|2
Yükleniyor...