Kapat

Önerebileceginiz psikolojik dram yada romantik komedi tarzı filmler var mı?

arkadaslar su an canım o kadar skılıo ki film izlemek istiorum ama bi türlü secim yapamadım. sizin önerebileceginiz psikolojik dram yada romantik komedi tarzı filmler var mı?

Güncellemeler:
arkdslar harikasınız yaa..hepinize cok tesekkür ederim=)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• The Game (1997) *****

Birdy (1984)

Rise of the Planet of the Apes (2011)*****

Take Shelter [2011]

Beastly (2011)

Due Date (2010) *****

Gegen die Wand (2004)

Goodfellas(1990)

Sonuna ***** koyduklarımı izlemediysen muhakkak izle. öbürleride mükemmel filmler ancak bazıları sana hitap etmeyebilir. En iyisi youtube da filmlerin isimlerini yazıp fragmanlarını izle hangisi hoşuna giderse onu izlersin. arama yaparken örn:" the game 1997 trailer" şeklinde bulabilirsin fragmanları.

iyi seyirler :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• wristcutters link cashback link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 3 idiots tavisye ederim

0|0
    0|0
  • ya herkese öneriyomda sen ızlemedıysen ızle :D

benim adım khan mutlaka izle ama

0|0
    0|0
  • çöküş tam bir dram savaş falan filan

0|0
    0|0
    • savas olmasın ya su an o tarz izliycek havamda değilim

• çok yok sadece hitler almanyasının son zamanları anlatılıyor,savaş sahneleri yok denecek kadar az

• Gelecekten bir gün :D Behzat ç. seni kalbime gömdüm :D '' Fanaa '' vs vs.

1|0
    0|0
    • hayrettin oynuyor gelecekten bir günde çok eğlenceli ve hiç sıkılmayacağınız bir flim tavsiye hemde geleceğe dair ders veriyor zileyinn

• Bernada sevgilimin adı :D özlemişim ya nerde bernam

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugün aklıma esti çıktım tek başıma sinemaya gittim ne izlesem diye bakıyodum hayatta yapmam dediğim bişey yaptım Evim sensin filmine girdim (dram sevmediğim için öyle dedim) millet tabi kucak kucağa arkada şapur şupur maşallah bende mısırıma ve çikolatama sarıldım film izliyorum izlemez olaydım en sonunda böğüre böğüre ağladım milleti sevgilisi teselli ediyo ben tek başıma hıçkırıyorum millet bana bakıyo onlarda ağlıyo ahahah :D bunu neden anlatmak istedim bilmiyorum ama film başka filmden kurgulanmış olmasına rağmen ağlattı yani ben onuda yeni öğrendim :D

0|0
    0|0
    • aynen bende tek başıma gitmiştim, millet arkada şappur şupur ben hüzünlü :D

• hachiko dün izledim çok güzeldii

0|0
    0|0
  • Stardust Memories

w. allen filmi <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...