Fikirlerinizi alabilir miyim?

Yorumlarınızı alabilir miyim? Aslında daha uzun ama hepsini atamıyoruz malesef...

Elindeki kitabı yana bıraktı ve yavaşça doğrulup ayaklarını yataktan aşağı sarkıttı. Çalışma masasının üstündeki bilgisayara yaklaşıp müziğin sesini açtı. Ayakları cama ilerlerken kafasını yanındaki boy aynasına çevirdi. Yansımasını süzüyordu. Yeşil gözlerini kapatıp açtı. Nasıl göründüğünü merak ediyordu. Güzel? Çirkin? İyi? Kötü? Hayır hayır o siyahtı. Baştan aşağı siyahtı. Dudaklarını gülümsemeye zorladı. İstediği gibi gülümsediğinde bakışlarındaki öz güven artmıştı. Kapısının çalınmasıyla arkasına dönüp, her zamanki mesafeli ses tonuyla ''Girin.'' dedi. İçeriye giren yardımcısı hem de kuzeni Aras'tı. ''Aradığın kriterde biri yok. Kriterlere uyduğum halde neden ben olmamamda ısrarcısın Azra?'' dedi.

Azra bilgisayarı kapatırken göz ucuyla kuzenine baktı. Aras, simsiyah gözlere ve saçlara sahipti. Sağ yanağında görenlerin matkapla oyulduğunu düşündüğü bir gamze vardı. Dudakları bir erkekte olmaması gerektiği kadar kırmızı ve dolgundu. Uzun boyu ve kaslı vücuduyla mükemmel yüzü birleştiğinde bulunduğu ortamda oldukça fazla dikkat çekiyordu. ''Sen iyisin Aras. Bana kalbi, başka kalbin acısını görmeyecek biri lazım. '' dedi.

Aras etrafa bakındıktan sonra gözlerini Azra'ya çevirdi. Eli kirli sakalını kaşırken bir nefeste ''Hala neden o kız hakkında bilgi topladığımı, neden İstanbul'da yan yana olan ki tane dublex ev aldığımı ve neden kuyumcu dükkanı açıp iki tiyatrocuyu başına koyduğumu bilmiyorum. Ha birde neden şu bahsettiğin tipte birini aradığımı. Ne yapıyorsun Azra?'' dedi.

Azra ona bakarken yeni aldığı telefonu kurcaladı. ''Hangi resim de sevimliyim?'' diye sordu. Aras gözlerini devirdikten sonra telefondan gösterdiği resimlere baktı. ''Biraz gülebilirsin.'' dedi. ''Neden garip davranıyorsun? Resimler, bütün gün telefonla oynamalar? Neyin var Azra?'

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• oo güzel olmus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet sonra ne oluyor

0|0
    0|0
    • Bu kadarına yorum yapar mısın? Yazımıma falan

• Neyin görüşü? çok garip bir yazı pek bişey anlamadım açıkcası 😄