Titanik filmini var mı izlemeyen?

ben en az 15 kez filmi izlemiş olmama rağmen son 15 dakikasını hiç izlemedim... Ve bugün bir kez daha izlemek için baştan açtım ama nedense uykum gelmeye başladı...

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• tüm fakirler ölüyor, birkaç inatçı zengin de ölüyor; onun dışındakiler kurtuluyor. budur.

1|0
    0|0
    • Titanik filmi için olaya sınıfsal açıdan yaklaşan ender tahlillerden biri bu olsa gerek...

• fakirliğin gözü körolsun :ı

• lüzum yok ki son sahnelere. aslında ilk sahnelere de gerek yok ya... kapitalizmin çuvallayış hikayelerinden biri olan titanic kazasını aşk sosuna batırıp yutturdu tüm dünyaya cameron amcam. ha titanik izlemişim ha hülya koçyiğit'ten kınalı yapıncak; arabesk anlatımda ikisinin dozajı arasında bir fark yok anasını satayım.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bunun kolayı var, videoyu açtığında skalayı son 15 dakikaya getir ve kalan son 15 dakikayı da izle. Hey Allahım ya neler var. :))

1|0
    0|0
    • hey film aşığı biriyim filme ihanet edemem :)

Şaka bir zama bunu düşündüm tabi ki ama çoğu zaman usenir nasılsa bir ara izlerim diye düşünürdüm bugün de annem sonuna alma baştan izleyelim diye başımın etini yedi

• bunu bir de yanımdakine anlat... Sabret dedi bekliyorum bakalım

• Kadınlara çocuklara öncelik veriliyor erkekler dışlanıyor :)

0|0
    0|0
  • adam suyun dibine gidiyo kız kurtuluyo hepsi bu işte

1|0
    0|0
  • titanic'in ilk çekimini izleyin bide.siyah beyaz bi film ve çok daha acıklı bundan.aşk hakiyesiyle bezenmemiş.sadece titanic hikayesi çok daha gerçekçi.onu izleyin ve öyle görün neler olmuş :)

0|0
    0|0
  • 15 kere izleyipte sonunu izlememekte büyük başarı : )

bişi olduğu yok batıyor gemi tahmin edildiği üzere ben sana söyliyim : )

0|0
    0|0
  • ben bir defa izledim hoşuma gitmedi zaten pek güzel değil

0|0
    0|0
  • Bitti mi film? İzledin mi sonunu?

0|0
    0|0
  • 11 Oscar ödülü almıştı dimi bu film...Bazen sevabına dağıttıklarını düşünüyorum şu Oscar'ları.

1|0
    0|0
  • titaniği seyretmeyen yoktur ama bir de titanik elazığ versiyonu var peki onu izledin mi izlediniz mi. :))

0|0
    0|0
  • biletini karaborsadan aldığım filmdi. ama büyüyünce akıllandım, artık biletix'ten arkadaşalrı bağlıyorum ve karaborsadan almıyorum. ama o zamanlar biletix yoktu.

0|0
    0|0
  • Bir gemi var kayaya çarpıyor film bitiyor sevmedim.

1|0
    0|0
  • her dakka aşk bayar be azcık da başka şeyler olmalı

0|0
    0|0
  • izlemiyen kaldıysa intahar etsin bence :)

0|0
    0|0
  • bir dönem efsaneydi bee.

0|0
    0|0
  • Gerek duymadım izlemeye..

0|0
    0|0
  • Şimdi uykun yok sanırım neden açıp o son onbeş dk sını izlemeyi denemiyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• vizyona girdiğinde lisedeydim. 3 kız arkadaş gitmiştik filme. o zaman 2 şey dikkatimi çekmişti: Leonardo di Caprio'nun yakışıklılığı ve filmin romantikliği. sonra aradan 4-5 sene geçti. üni'deydim, tekrar izleyeyim dedim. ama bu sefer dikkatimi çeken noktalar çok çok daha farklıydı. sınıf farklılığınedena dolayı yaşananlar, inanların etiketlere nasıl takıldığı, şatafat için insanların hayatının hiçe sayıldığı...

1|0
    0|0
  • su hani süslü püslü kiriliacak mis gibi zariflik abidesini temsil eden zengin hanimlar varya? birbirlerini eziyorlar kurtulmak icin hatta kocalarini vs yok sayiyolar.

hani o sandallara bir oturuslari var sanirsinki yolculuga tek baslarina cikmislar (:

benim dikkatimi en cok ceken sandallarda okadar bos yer varken (ölümle burun burunayken bile) ikinci sinif dedikleri insanlar ile ayni sandalla olmayi reddetmeleri olmustu.

en cok üzüldügüm sahne iki cocugunu uyutmaya calisan annenin cabasiydi (fakir kesimden) hicbir kurtulma sanslari yoktu, o da careyi cocuklarini uyutmakta bulmustu.

0|0
    0|0
  • izledim 3 kere izledim.

0|0
    0|0
  • hiç başından sonuna izlemedim... daha doğrusu hiç izlemek için açıp oturmadım karşısına. sinemada oynadığı dönemde bile o film hiç ilgimi çekmedi...

0|0
    0|0
  • 2 3 kez izledım, uzun sürüyo ama yinede dikkatınıda tutuyor

0|0
    0|0
  • valla hiç izlemedim desem bi başına bi sonuna baktım yani pek sarmadı

0|0
    0|0
  • Aslında sırf son 15dk'sını izlemen lazımdı, yanlış yapmışsın.

1|0
    0|0
  • her yıl en az bir defa denk geliyorum

0|0
    0|0
  • İzledim 2 3 kere çok romantık

0|0
    0|0
  • İzlemedim Titanik'i.

0|0
    0|0
  • 15 kez izlemek yerıne bir kez bastan sona

sonrada, sondan başa izlesen sorunun kalmazdı :)

0|0
    0|0
    • hiç yalnız izlemedim her seferinde de yanımdakiler bekle birlikte izleriz dedi ama ben hep uykuya yenik düştüm

Yükleniyor...