Bugüne kadar çekilmiş en iyi vampir ve kurt adam filmi sizce hangisi?

LosAngeles08
Konusundan efektine oyuncularına aksiyon gerilim ve heyecanina kadar en iyi vampir ve kurt adam filmi sizce hangisi benim fikrim her ikisinide ayni konuda barindiran Underworld (Karanlıklar Ülkesi dir ) bugüne kadar 4 serisi çekildi sonbahar da 5. Serinin çekimleri başlamak üzere şahsen ben sabırsizlikla bekliyorum Kate Beckinsale ile Underworld 5 geri döndü :) sizin en iyi buldugunuz vampir ve kurt adam filmi hangisi ?
Bugüne kadar çekilmiş en iyi vampir ve kurt adam filmi sizce hangisi ?

Bugüne kadar çekilmiş en iyi vampir ve kurt adam filmi sizce hangisi?

Evet sana katılıyorum en iyisi Underworld (Karanlıklar Ülkesi )
Dracula
Korku Gecesi
Van Helsing
Blade
Gün Batimindan Safağa
Diğer
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bugüne kadar çekilmiş en iyi vampir ve kurt adam filmi sizce hangisi?