Annem kardeşime böyle davranıyor?

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve 13 yaşındada kız kardeşim var temizlik yapıyorduk evde sonra 13 yaşındaki kız kardeşim odasına bilgiseyarda takılıyordu annem ablanın odasına geç dedi oda neden ki anne dedi ve benim odama geçti sonra annemde gerkesiz ve kırıcı bir şekilde ona "Sen neden bu kadar kıtsın! Keşke bu kadar salak olmasan diye bu iki cümleyi 3-4 kez tekrarladı ayrıca" bıktım senin bu sorularından" felan dedi kız kardeşimde "Tamam anne neden bu kadar uzatıyorsun anlamıyorum. "dedi Anemde" SUS!" dedi ve kardeşimin odasını temizlemeye gitti sizce annem fazla üsstüne gitmiyormu çok üzüldüm :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• olsun üzülme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden kıt dedi anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Annene de bunu yani bilemesiz Ailenin icini Psikolojik destege ihtiyac olabilir Hany bazen herkes sinirlenebilir insanlik hali yani takma fazla yazmaz birdaha belki

0|0
    0|0
  • annedir döverde severde. hiç bir anne evladının kötülüğünü istemez, kızmıştır bir şeye.

0|0
    0|1
  • e ikiniz temizlik yapıyoken annen kardeşinin senin odana geçmesini istemesinin sebebi belliki onun odasını temizleyecekmiş işte... kardeşin de bunu anlamadığı için kızmış :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...